Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátzónában tart, hülyít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CountessBathory kérdése:

Barátzónában tart, hülyít vagy csak kényelmes így neki?

Figyelt kérdés
kb 2 éve van barátnője, nekem mindig is tetszett de vagy egy fél éve kialakult köztünk barátság, nagyon hasonlóak vagyunk azonban én beleszerettem és amikor már nem bírtam a helyzetet akkor elmondtam neki hogy érzek, de látszólag teljesen meglepte és közölte hogy barátnak tart így aztán pár hétig nem beszéltünk, majd az egész előről kezdődött, mintha nem mondtam volna neki semmit, ezután még 1x közöltem vele hogy nem akarok inkább vele beszélni, de valahogy nem fogta fel.. én nemtudok ebből sehogy se kikerülni, mert ha keres pattanok. Szinte minden pénteken együtt vagyunk, és legutóbb már napközben is találkoztunk. mégis mit akarhat?? mindig tesz félreérthető megjegyzéseket.. azt se értem hogy mi van köztük a barátnőjével, az egész nagyon zavaros.
2013. jún. 19. 11:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hízeleg a hiúságának ez a helyzet, persze, hogy nem fog lemondani róla. Addig tart, amíg te meg nem unod.
2013. jún. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Én is ilyen helyzetben vagyok most, csak az illetőnek nincsen barátnője. Naponta beszélünk, eljár hozzám, ölelget, puszilgat, bolondít... De arcra puszin kívül még semmi más nem volt köztünk. Mikor kérdeztem t'le, hogy mit szeretne tőlem (barátság vs kapcsolat), akkor nem adott konkrét választ. Ha megkérdem tőle, hogy mi lenne, ha én kezdeményeznék, akkor azt mondja, hogy nem biztos, hogy úgy alakulna a dolog, ahogy szeretném. Nagyon akarom őt, de ez felér egy visszautasítással is. Ez akkor a pasiknál mit is jelent??? Mit tegyek, hogy megkapjam? Még nem voltam így senkivel, hogy ennyire szerettem volna... De nemtudom, ő mit akar...
2013. jún. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szüksége van egy kiskutyára. A kiskutya hűséges. A kiskutya szereti őt. A kiskutya az első csettintésre ugrik. A kiskutya mindig kéznél van. A kiskutya megelégszik azzal, ha csak egy csontot dobnak elé, hiszen az dobta, akit szeret. Aki a kiskutyát tartja, annak kényelmes a helyzet neki: van valaki, aki szinte feltétel nélkül szereti, aki bármit képes lenne megtenni neki, aki tényleg fényezi a hiúságát.
2013. jún. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem impotens. Korulottem is van ilyen.aki kinosan keruli az ilyen szitukat.nehogy szex legyen.nekem is csak puszit adott eddig.
2013. jún. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát akkor semmi bíztató:) és mit tegyek hogy lekoptassam végleg? sajnos ott az a fránya remény mindig...
2013. jún. 19. 13:24
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha 2 éve van barátnője, akkor igen, ez a legjobb megoldás. Ha váltani akarna, akkor már váltott volna.
2013. jún. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
de tök béna a kapcsolatuk, múlt pénteken pl. összetalálkoztunk a lánnyal, és öt perc után kb. elhúzott engem hogy menjünk "mert hogy ő nem szereti a csaj társaságát, meg őt nem érdeklik ezek a témák" és én vagyok az a lány akit hazakísér holott ott a barátnője, de azt sem értem hogy tudott ehhez jópofát vágni ...persze én is szarul érzem magam, de nekem is vannak érzéseim mit tehetnék? tudom hogy mindkettőnket hülyének néz a srác.. de még egyszer nem akarok megalázkodni se azzal hogy közlöm vele hogy nem akarom hogy keressen
2013. jún. 19. 13:38
 8/11 anonim ***** válasza:
Te lennél egy olyan pasival, aki a barátnője szemébe jópofizik, a háta mögött meg kibeszéli? Erre vágysz?
2013. jún. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ez nem kibeszélés volt azért :D csak amikor kérdeztem tőle, hogy mégis ez mi volt, hogy így otthagyta a csajt 5perc után ehhez hasonlókat hebegetthabogott
2013. jún. 19. 13:51
 10/11 anonim ***** válasza:

milyen remény? ha barátnak tart akkor még ha össze is jönne veled, csak a szex miatt maximum.

Nem vicc

2013. jún. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!