Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátzónában tart, hülyít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CountessBathory kérdése:

Barátzónában tart, hülyít vagy csak kényelmes így neki?

Figyelt kérdés
kb 2 éve van barátnője, nekem mindig is tetszett de vagy egy fél éve kialakult köztünk barátság, nagyon hasonlóak vagyunk azonban én beleszerettem és amikor már nem bírtam a helyzetet akkor elmondtam neki hogy érzek, de látszólag teljesen meglepte és közölte hogy barátnak tart így aztán pár hétig nem beszéltünk, majd az egész előről kezdődött, mintha nem mondtam volna neki semmit, ezután még 1x közöltem vele hogy nem akarok inkább vele beszélni, de valahogy nem fogta fel.. én nemtudok ebből sehogy se kikerülni, mert ha keres pattanok. Szinte minden pénteken együtt vagyunk, és legutóbb már napközben is találkoztunk. mégis mit akarhat?? mindig tesz félreérthető megjegyzéseket.. azt se értem hogy mi van köztük a barátnőjével, az egész nagyon zavaros.
2013. jún. 19. 11:31
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

igaz, már ma vissza se írtam neki inkább, kicsit el is vettétek tőle a kedvem, de ez jó mert én is tudom mindezt csak az igazság fáj

remélem kibírom ezúttal, hogy ne beszéljek/találkozzak vele

2013. jún. 19. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!