Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (Bővebben lent) 13/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (Bővebben lent) 13/F

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tanácsra lenne szükségem szerelem téren. Tudom, lehet még ilyen dologhoz kicsit fiatal vagyok, de nem is csajozásról meg dumákról lenne szó. Van egy csaj, aki már régóta belém van zúgva és ezt tudja is mindenki, én is. Egy jó darabog úgy voltam vele, hogy nem törődöm az egésszel, idősebbek leszünk, talál valaki mást és kész. Azért mindez, mert a csaj a személyes egyik legjobb barátom, csak többet akar. Őszintén nem tudom úgy magunkat elképzelni, egyszerűen nem illünk össze, de ha nem baj azt nem ecsetelgetném. Ma változott meg minden. Az évvége felé járva nem tanultunk és a barátnőjével odaültek mellénk, hogy majd játszunk felelsz vagy merszet. Én feleltem és a barátom feltette nekem, hogy szeretem e N-t. (Nem nevezném meg, ha nem gond). Tök kinosan éreztem magam, főleg hogy a csaj ott ült mellettem és várta a válaszomat. Ő is rátapadt a témára és elkezdett rám nyomulni, de durván. Pedig én tényleg nem akarok tőle semmit, ezért nem tudtam, hogy mit tegyek. Nem válaszoltam, mert a válasz egy egyértelmű NEM, de nem akarom tökretenni barátságunkat ezzel. Úgy érzem, ha megtudja, hogy nem érzek semmit megsértődik és a többiek is rákapnak majd a témára.

Végül arra jutottunk, hogy holnap reggel válaszolok neki, mivel nem tudott leszállni a témáról. Most hogyan pattintsam le finoman? Nem szeretnék tőle semmi többet a barátságnál, igy kéne megoldani, de semmi ötletem sincs.


Köszi, ha elolvastad.

Értelmetlen, kötekedő válaszokat nem kérek.



2013. jún. 19. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem a kegyes hazugság a legjobb az ilyen helyzetben.pl. te nem szeretnél kapcsolatot még. túl fiatalnak érzed magad ehhez.
2013. jún. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
mondd meg neki, hogy nagyon aranyos lány de te nem vagy túl jó hozzá :D
2013. jún. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
mond hogy ez neked korai,baratkent azert szereted, meg ilyesmi...
2013. jún. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!
2013. jún. 19. 16:07
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nos, ez egy nagyon jó példája annak, hogy NINCS fiú és lány között barátság, mert az egyik fél biztosan többet akar majd idővel. Ez nagyon kínos helyzet. Ezt meg kell beszélnetek, mert a lánynak is rossz, ha hiú ábrándokba ringatja magát. Ha valóban nem akarsz vele semmi komolyabbat, akkor ezt meg kell neki mondani, mert akkor reménykedik hiába, és így talán belátja, hogy semmi értelme és talán idővel lemond rólad. Lehet, hogy meg kell szakítani a barátságot, ha másképp nem megy.
2013. jún. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!