Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az ilyen testalk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az ilyen testalkatú lányokról?

Figyelt kérdés

Hasonlóan nézek ki, mint ők. Tetszenek? Milyen az alakjuk? Írjátok le róluk a véleményeteket. Később leírom a méreteimet!

Előre is köszönöm! :)


[link]


[link]



2013. jún. 19. 18:19
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
87%

Tökéletesek, én vinnélek :D

f19

2013. jún. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
41%
Mind 2-nek túl kicsi a melle.
2013. jún. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
9%

Pengős malacok, csúnya gusztustalanok

Akinek ez bejön, az nyomjon disznót

21/F

2013. jún. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
85%

Szia! Látom kétszer is megkérdezed a dolgokat. :) Most is csak azt tudom mondani hogy ha magadról kérdezel, akkor magadról mutass képet, akár privátban is. :)


A két kép cseppet sem egyforma!!!

A másodikról már írtam: Csodaszép arc nagy formás mellek nőies megjelenés és az a romantikus tekintet... Első osztályú csaj!


Ellenben az első:

Rosszabb fotó kisebb mell aránytalanabb test több zsírpárna a hason, nem olyan szépnek tűnő arc, kevésbé izmos testalkat. Ez a csaj nem olyan sportos és nem olyan nőies. Persze ha az a kérdés hogy lefeküdnék-e vele eltöltve egy érzéki odaadó éjszakát akkor persze hogy igen a válasz mert nem olyan rossz a csaj. De ennek ellenére a piros rucis mellett szerintem labdába sem rúghat.

28F

2013. jún. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Utolsó valami félreértés lehet, mert most tettem fel először ezt a kérdést. Lehetséges, hogy egy kérdésnél láthattad, mivel onnan másoltam ki. Mint, ahogyan ígértem majd hozom a méreteket. Sajnos a mai napon előre láthatólag nem lesz lehetőségem hozni a őket, de holnap mielőbb megpróbálom. Tudom, hogy a két kép nem igazán hasonlít, ezért is írtam, hogy hasonló a testalkatom, mint a képeken szereplő lányoknak. Köszönöm, és várom a további válaszokat.
2013. jún. 19. 19:28
 16/28 anonim válasza:
38%
Túl vastag a combjuk.
2013. jún. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
14%
Egyik se, kellene, még ha felajánlaná magát sem.
2013. jún. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
92%

Egyszer sikerült megtapasztalnom, hogy az ujjam szinte belefér kettő bordája közé... Jó leszek csak olyat ne többet...

Itt van mit fogni és ez még nem a kövér kategoria. Nekem ez "ponjó"

2013. jún. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

A méreteim:

169 cm vagyok.

mell: 95 cm

derék: 74 cm

csípő: 98 cm

fenék: 103 cm

A súlyom azért nem írom, mert mindenkin másképpen oszlik el az az x kg. :)

2013. jún. 21. 12:05
 20/28 anonim ***** válasza:
70%
Kedves kérdező mit is mondtál, hol is laksz?
2013. jún. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!