Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhivjam találkozni?

Figyelt kérdés

Előzmények: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Szóval arra gondoltam hogy elhivnám találkozni de elöször csakolyan viccesen kérdezném meg h mit csinál ráér e benne e van valai örültségbe... és akkor ah igen akkor h lenne kedve e találkozni hülyülni meg ilyesmi,csak az a gáz h ő 60km-re lakik tőlem... megkérdezzem szerintetek? habár szerintem ugyis nem lesz a válasza... :/


2013. jún. 19. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt most komolyan végig kéne olvassuk, mert nem tudsz dönteni egy ilyen kis dologban?
2013. jún. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szerintem nem tul hosszu...mindneki maga dönti el h elolvassa e és hogy ad e tanácsot... :)
2013. jún. 19. 19:25
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem ezt most már ne te erőltesd. ha ő szeretne tőled valamit, már rég tett volna érte, de csak játszik veled.. ha akarna valami komolyat, már lépett volna, de csak hagyja, hogy te csinálj magadból hülyét.. mint pl. hogy elmondtad mit érzel iránta, ő meg komolyan sem vett.. hagyd most már, hogy ő keressen. a helyedben kevesebb időt fordítanék rá, hogy rájöjjön, és te is, hogy akkor ki kinek mennyire fontos..
2013. jún. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak hülyít. Szerintem. Az előző válaszolóknak iagaza van. Törődj vele kevesebbet! Meglátjuk a reakcióját.
2013. szept. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!