Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a kiszemelt srácnak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a kiszemelt srácnak az apja folyton engem néz, az mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Van egy régi fiúismerősöm aki nagyon bejön nekem,de eddig nem nagyon közeledtünk egymáshoz. Azonban mostanában úgy érzem,van köztünk valamiféle szimpátia. Vannak néha olyan egymás szemébe nézéseink,amikben érzek valami vonzalmat. Az apját is ismerem,mivel a családjaink ismerik egymást. És eddig is feltűnt,de most még jobban,hogy az apa csomószor engem néz,és mikor ránézek,akkor sem fordul el általában hanem tovább néz engem. Egyszerűen nem fér a fejembe,h miért néz ennyire. Nyilván nem azért,mert tetszem neki,hisz van köztünk 20 év,és van neki szeretett felesége is,gyerekeik meg minden. Az egyetlen,ami még eszembe jutott,h talán azért nézhet ennyire,mert bejövök a fiának. Vagy mi lehet az oka ennek??

19/L


2013. jún. 19. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is találkoztam már ilyen esettel... egy srácnak az apja jobban bámult a strandon, mint maga a srác, akit ismertem. Szerintem csak szimplán csinos, szép lány vagy a szemében.
2013. jún. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Máma megdug

21/F

2013. jún. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Biztos azért,mert tudja hogy bejössz a fiának.

Ez pedig vagy nagyon tetszik neki,vagy nagyon nem tetszik neki.


De nekem még az is eszembe jutott,amit kizártál a kérdésedben,vagyis hogy tetszel neki.

2013. jún. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Nyilván nem azért,mert tetszem neki,hisz van köztünk 20 év,és van neki szeretett felesége is,gyerekeik meg minden"

De kis naív vagy.

2013. jún. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

De ha szimplán az apának tetszenék,akkor a fia miért nézne "úgy" rám egyszer-egyszer?

Köszi az eddigi válaszokat,és várom a továbbiakat,mert nem hagy nyugodni ez a dolog. :D

2013. jún. 19. 21:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szendvicsbe raknak egyszer :)
2013. jún. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.Szerintem nem kizárt hogy bejössz neki.

Csak azért még bejöhetsz a pasinak,mert a fiának tetszel.És a fia is neked.

A fiú meg rádnéz mert tetszel neki,ez egyértelmű.A kettő közül az a nem normális amit az apa csinál.


A másik meg,szerintem nem kizáró tényező,hogy az apja,meg hogy 20 év különbség van köztetek.Attól még tetszhetsz neki.

2013. jún. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
apuci is férfiból van...
2013. jún. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
dugd meg az apját vedd el a fiát!
2013. jún. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!