Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolat terén lelki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat terén lelki mélyponton vagyok. Lépjek?

Figyelt kérdés

Valaki tudna nekem segíteni csak annyiban, hogy meghallgatna? Akinek írhatnék a nyűgömről? Nincs senkim, se családtagok, se barátok, akivel megoszthatnám a problémámat. Úgy érzem beszélnem kell róla valakinek, mert megőrülök.

Előrevetítve nagyon-nagyon hosszú lenne, amit mondani akarok. És tudom, hogy semmi sincs ingyen.


Köszönöm előre is!


2013. jún. 20. 09:27
 1/8 anonim válasza:
hallgatlak...
2013. jún. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
írhatsz nekem is. hátha tudok segíteni!
2013. jún. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
itt vagyok én is
2013. jún. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ird le ide,többen tudunk segiteni.....
2013. jún. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pontosan erre találták ki a pszichológust, de elmehetsz egy jó paphoz is. Komolyan mondom.
2013. jún. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mesélj, hallgatunk.
2013. jún. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam volna, hogy ilyen sok rendes, segítőkész embert találok!!!

Le fogok írni mindent, de össze kell szednem magam rendesen, ehhez idő kell, hogy ne egy nagy összevisszaságot írjak...

Mégegyszer köszönöm, hamarosan írom a történetemet...

2013. jún. 20. 10:24
 8/8 A kérdező kommentje:

Ha úgy gondoljátok, hogy végig szeretnétek hallgatni, akkor lécci írjátok meg privátban az e-mail címeteket, mert olyan hosszú lett, amit írtam, hogy nem tudom ide bemásolni.

Köszönöm előre is Mindenkinek!

2013. jún. 23. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!