Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes belém a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém a legjobb barátom?

Figyelt kérdés
A párommal közös a legjobb barátunk. Nagyon sokat vagyunk egymásnál, tényleg mintha testvérek lennénk. Sokszor van olyan, hogy odajön hozzám és a derekamnál átkarol, megsimogatja az arcomat, szórakozik a hajammal, örömmel veszi, ha megölelem, volt, hogy a kezemet is megfogta. A párommal nagyon rossz a kapcsolatom az utóbbi időben, és nem hazudok, de jól esik ez a velem való foglalkozás, amit a másik srác csinál. Imádom megölelni, mert ezzel mintha feltöltene. Igaz, amikor hülyéskedünk, akkor mindent mondunk egymásra (te segg, fasz, idióta, szemét :D), de amikor nem szórakozunk, akkor sokszor többet szeretget mint a párom. Múltkor belinkeltem neki egy képet, hogy létezik e fiú-lány barátság. Ezt egy csaj kérdezte és a pasi válasza az volt rá, hogy "most akkor azt akarod megtudni, hogy meg akarlak-e dugni?" És azt mondta rá a srác, hogy azért ez durva lenne, de ő csak barátként szeret. Holott a cselekedetei nem ezt mutatják.

2013. jún. 20. 12:34
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

#4-es vagyok

De te egyébként azt a legjobb barátodat csak barátként szereted vagy annál többet érzel iránta?

Ja, és tudatsd vele, hogy ő mit csinál, és erről te úgy gondoltad...(ha ezt most nem értetted leírom érthetően, mert szerintem se teljesen érthető,de azért megérteném...XD)

2013. jún. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Hát érzek is iránta valamit. ..
2013. jún. 24. 20:58
 23/25 anonim ***** válasza:

#4-es vagyok

Beszélj a barátoddal minél hamarabb. (szerintem)

2013. jún. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
És mit mondjak neki mégis? :S
2013. jún. 26. 21:11
 25/25 anonim ***** válasza:

#4-es vagyok (bocsi, hogy eddig nem írtam)

Mondd neki, hogy mit csinál, mikor veled van, és te (is) többet érzel iránta, mint egy barát iránt.

2013. jún. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!