Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes belém a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém a legjobb barátom?

Figyelt kérdés
A párommal közös a legjobb barátunk. Nagyon sokat vagyunk egymásnál, tényleg mintha testvérek lennénk. Sokszor van olyan, hogy odajön hozzám és a derekamnál átkarol, megsimogatja az arcomat, szórakozik a hajammal, örömmel veszi, ha megölelem, volt, hogy a kezemet is megfogta. A párommal nagyon rossz a kapcsolatom az utóbbi időben, és nem hazudok, de jól esik ez a velem való foglalkozás, amit a másik srác csinál. Imádom megölelni, mert ezzel mintha feltöltene. Igaz, amikor hülyéskedünk, akkor mindent mondunk egymásra (te segg, fasz, idióta, szemét :D), de amikor nem szórakozunk, akkor sokszor többet szeretget mint a párom. Múltkor belinkeltem neki egy képet, hogy létezik e fiú-lány barátság. Ezt egy csaj kérdezte és a pasi válasza az volt rá, hogy "most akkor azt akarod megtudni, hogy meg akarlak-e dugni?" És azt mondta rá a srác, hogy azért ez durva lenne, de ő csak barátként szeret. Holott a cselekedetei nem ezt mutatják.

2013. jún. 20. 12:34
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

#4-es vagyok

Jobban is tette... Szerintem dobd ki minél hamarabb... Mondanám, hogy mondd neki azt is, hogy nem lesz mégegy ilyen arátnője, aki ennyi esélyt ad neki, csak ezzel azt hinné, hogy akkor te még mindig szereted, vagy legalább is többet érzel iránta, mint amennyit valójában... Úgyhogy szerintem csak dobd ki és kész.

2013. jún. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Mindent megtettem már amiket írtál. Semmi hatása. Olyan egoista és büszke, hogy már-már az őrületbe kerget vele.

De mit kezdjek a legjobb baráttal??

2013. jún. 20. 13:42
 13/25 anonim ***** válasza:

Szerintem meg te vagy szerelmes a haverodba,nem ő beléd.

És ezért nem szabadna a pasiddal lenned már.

2013. jún. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
tudom, de annyira idióta a pasim, hogy nem hiszem el :@
2013. jún. 20. 14:15
 15/25 anonim ***** válasza:

#4-es vagyok

Dobd ki a pasid és ne foglalkozz azzal amit mond... Csak attól félek, hogy az ilyen emberek nem igazán bírják elviselni, ha a "csajuk" (nem zavarja őket, hogy már nem az övéké, mert úgy gondolják úgy is visszajön hozzájuk... Na mindegy... Szóval...) elhagyja őket és ha már nem lehet az övé, akkor másé se legyen... Ettől félek... És a durvábbak gyilkosságig is elmennek... Úgyhogy vigyázz vele, de mindenképp dobd ki!

2013. jún. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, igyekszem jól cselekedni.
2013. jún. 20. 15:48
 17/25 anonim ***** válasza:

Még mindig a #4-es vagyok

Majd írd meg a fejleményeket, ezzel kapcsolatban. Remélem tudok/tudtam segíteni.

2013. jún. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Fogok írni mindenképp :) köszönöm :)
2013. jún. 21. 10:00
 19/25 anonim ***** válasza:

#4-es vagyok

Várom a fejleményeket :)

2013. jún. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Hát párommal megbeszéltük a dolgokat, a legjobb barát még mindig változatlanul viselkedik. Mondjuk a kapcsolatunk ezek után biztos nem lesz a régi :/
2013. jún. 23. 14:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!