Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gusztustalan ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gusztustalan ha egy (jó) csaj hangosan büfög?

Figyelt kérdés

Lányok, kicsúszik néha? Gáz amúgy? Vagy az a gáz, ha zavar valakit?


Légyszi csak normális csajok válaszoljanak, nem vagyok kíváncsi a hisztire.



2013. jún. 20. 13:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
bár fiú vagyok, de engem nem zavar
2013. jún. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%

Igen.

Főleg szag is jön vele...

2013. jún. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 IfYouKnowWhatIMean ***** válasza:
96%
én csak otthon szoktam, egyedül. Sör után:DD
2013. jún. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
5%
Gusztustalan. Európában. Kínában állítólag udvariasságból kötelező.
2013. jún. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
engem sem zavar, és nem értem miért botránkoztat meg mindenkit... ezért is kérdezem.
2013. jún. 20. 13:43
 6/11 A kérdező kommentje:
Ha elég szép egy lány (igényes) külsőre, szerintem még ezt is megengedheti magának.
2013. jún. 20. 13:44
 7/11 anonim ***** válasza:
Általában azért szoktam megbotránkozni, mert mikor én böfögök, akkor egy bunkó vagyok, ha egy lány csinálja ugyanezt akkor mosolyog egyet és minden el van intézve. Én általában ezért szólok, hogy ha már nekem nem szabad, akkor neki mért lehetne? Egyébként nem zavar. Ja és van olyan lány ismerősöm, akit nem zavar ha én büfögök, de olyan is aki orrba szájba böfög, ő akkor se lesz gusztustalan. Ellenben ha én eresztek el egyet...
2013. jún. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
elég gáz
2013. jún. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom...egy nagyobb társaságban igencsak kellemetlenül érezném magam,ha kicsúszna egy jó hangos büfi,ellenben ha a nagyon közeli barátokkal vagyok,akik már majdhogynem testvérek számomra,nem szégyenlősködök és elengedem magam. Párom és természetesen húgom előtt se tartom vissza:D Őket nem zavarja. Igazából engem se zavar,de azért nagyot néznék,ha egy számomra majdnem ismeretlen csaj,aki betévedt a társaságunkba,jó hangos és kolbász-szagú büfit eleresztene:D Pasiktól már megszoktam...:DDD

22L

2013. jún. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2013. jún. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!