Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne érezzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne érezzem magam egy kisgyereknek?

Figyelt kérdés

Úgy érzem magam, mint egy kisgyerek, csak okosabb vagyok. Vannak haverjaim, akikkel elszórakozunk, aztán itthon döglök, vagy munka.

Másnak ennyi idős korára a csajok körül forog az élete. Napi rutin a szerelem meg a szex. Nekem az internetezés számít annak, és úgy érzem, hogy az érzelmek és a szex valami földöntúli dolog, amit valószínűleg sohasem fogok megtapasztalni. Ez viszont borzalmasak egyhangú élet így.

Szoktam ismerkedni, de kisvárosban lakom és akik tetszenek már évek óta foglaltak, a szingli lányok meg azokra a fiúkra vágyakoznak, akiknek van valakijük, mondván hátha szakítanak a párjukkal. Persze mással szóba sem állnak. Rengete normális és helyesnek mondott srácnak már súlyosan elhízott vagy nagyon ronda barátnője van csak azért, hogy ne legyenek egyedül. De én nem akarom beérni a rosszal, csak azért, hogy ne legyek egyedül.

23/F


2013. jún. 20. 16:36
 1/7 anonim válasza:
Ha az internet jelenti neked azt ami jó, akkor tedd fel magad néhány társkeresőre, lehet hogy nem az első és nem az 50. lány lesz az akivel megpróbálnád, de legalább lesz 1-2 tali, és kikapcsolódsz
2013. jún. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk tegyél azért hogy legyen csajod. Ne internetezz hanem sportolj többet. Ha nem érzed magad vonzónak, akkor vegyél pár jó cuccot, menj fodrászhoz. Kicsit törj ki ebből a helyzetből. Érezd magad "jó csávónak" és akkor hidd el vonzóbb leszel a környezeted számára is.
2013. jún. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Társkeresőre csak unatkozó vagy olyan lányok regisztrálnak, akiknek valami súlyos bibijük van.
2013. jún. 20. 16:43
 4/7 A kérdező kommentje:
Divatos hajam van. Jók a ruháim, nem vagyok nyegle, sportolok. Ettől függetlenül nem vagyok előrébb.
2013. jún. 20. 16:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Szar helyen laksz, és szimplán csak nem jött össze még.
2013. jún. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát kösz, azért elég gáz, hogy ennyi idősen ilyen bajaim vannak.
2013. jún. 20. 16:49
 7/7 anonim ***** válasza:
De jófejnek tűnsz :)
2013. jún. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!