Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 éves fiú vagyok és azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves fiú vagyok és azt mondják hasonlítok Zac Efronra. Lányok, ez bejön nektek? Kort is írjatok, légyszi!

Figyelt kérdés
2009. okt. 12. 15:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
64%

ohne!Szegénykém...hát nekem hidegrázásom van az olyan külsejű fiúktól,de ahogy előttem is írták,10hez közel a lányok még buknak az ilyesmire,nekik nem fontos a férfiasság.Nekem - a magam szerély 17 évével-már igenis fontos,h a páromat ne nézzék b*zinak,lánynak...stb-nek!HA magamból indulok ki akkor 16 évesnél idősebb lánynak már nem tetszik Zac Efron,de lehet,h ezzel is sokat mondtam!Persze kivételek,meg izlésficamosok mindig vannak.Azért remélem,hogy a környezeted rosszul itélte meg ezt a hasonlóságot!

üdv:Szmötyi

2009. okt. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

*szerény

bocsi

2009. okt. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
én írtam a 12-13 évet, és nem vagyok fiú. pech. csak látom a körülöttem lézengő 12-13 éveseket, na ők vannak oda azért a kis nyálgépért.
2009. okt. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ismerősöm, 20/21 éves és hasonlít Zac Efronra...nekem bejön a srác :) Nem vagyok Zac Efron rajongó meg semmit sem tudok róla, de képen már láttam és mintha hasoníltana a srácra. :) Ezen ne parolj..helyes lehetsz, de igazából nem lényeges mert egy normális lánynak nem ezért fogsz kelleni..:)
2009. okt. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

sztem ő Zac Efron a kislányoknak jön be XD

már bocs de én a férfias férfiaskat szeretem nem a kisfiús arcú b*zigyerekeket XD--->ezt nemrád értem:)

2009. nov. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!