Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el egy fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el egy fiúnak az osztályból h tetszik?

Figyelt kérdés
Sziasztok!!! Emese vagyok 11/L Nagyon megtetszett az osztályból egy fiú de nem tudom hogyan mondjam el neki hogy járni akarok vele. Amikor rám néz csak mosolyog aztán mintha zavarba jönne elfordul. Ez jót jelent vagy rosszat? Légyszi segítsetek =)

2013. jún. 20. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:

beszéld meg a barátnőiddel. mi ilyen korban odakiabáltunk a lányoknak hogy szerelmes vagyok beléd! és elbújtunk. jó lehet az inkább 9-10 évesen volt, mindegy. :D:DD ne élj ennyire neten, még ne...:D

21/F

2013. jún. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy hogy megmondod neki...
2013. jún. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
SEHOGY.
2013. jún. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
első köszi többi fú de sokat segített OMG********
2013. jún. 21. 21:30
 5/5 anonim válasza:

Ezek nem segítettek?!

Pl.: SEHOGY ne mondd el neki, mert a férfi psziché olyan, hogy nem tolerálja a nő udvarlását... a férfi maga akar udvarolni, és nem vesz komolyan, ha te mégy utána. Nem úgy gondolkodik, mint te, de te ezt a korodnál fogva még nem tudhatod. Másképpen kell felhívnod magadra a figyelmét. Úgy, hogy ő akarjon neked udvarolni.


De te azért csak tedd, amit akarsz. Mi majd kibírjuk valahogy.

2013. jún. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!