Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdeményezzek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek a fagyis srácnál?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudom, viccesen hangzik a kérdés... :)

Ma egy nagyon helyes srác ült a fagyis bódéban. Hogyan kezdeményezzek azonkívül, hogy kérek tőle fagyit? :D (Mert vettem tőle).


2013. jún. 20. 19:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Összeírtam pár ötletet. Az elején kezdődnek a merész tippek, a vége felé pedig már egész használhatóak :P. Menj oda valami kihívó ruhában... "pff de meleg van... jól esne egy nyalás" :D vagy "véletlenül" csöppentsd a ruhád kivágásába a fagyit... "van egy zsebkendőd?... brr... nem is esik rosszul ez a hideg"... ebben az esetben legyen teli mind a két kezed, hogy neki kelljen letörölni :P.

De ha ezeket MELLőzni akarod, akkor csak mosolyogj szépen rá és kérdezd meg, hogy "van neved is, vagy csak simán te vagy a fagyisfiú?"

Egy bódé mellett nem ácsoroghatsz sokáig, ahol mindig jön a következő vásárló. Ha ez a probléma és nem vagy elég merész, írd fel egy cetlire a telefonszámodat és a keresztnevedet, és amikor nem nagyon van ott más, nyomd a kezébe. Most ennyi jut eszembe :)

2013. jún. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Utolsó, köszönöm szépen!! :) Nagyon rendes tőled!

Az a neves tetszik a legjobban. Lehet, hogy kipróbálom majd, csak merszem legyen hozzá... :)

2013. jún. 20. 20:31
 13/13 anonim válasza:

Kérj tőle pisztáciát, remélhetőleg még nem fogyott ki...

http://www.youtube.com/watch?v=3M2lSX0nRlc

(Bocs, ezt nem tudtam kihagyni.) Sok sikert!

2013. jún. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!