Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezdeményezzek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek egy magábaforduló srácnál?

Figyelt kérdés

nem igazán beszél senkivel, látszólag

sz.rik a világra, de naggyon jól néz ki, bár osztálytársai szerint bőven van önbizalomhiány.. ja és nincs fenn közösségi portálokon sem./


2011. szept. 6. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda hozzá, és szólítsd meg. Egyébként attól, hogy valaki zárkózott és keveset beszél még nem feltétlenül önbizalomhiányos.
2011. szept. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Plusz még egy tanács: Az osztálytársainak a véleményére ne adj. Az ilyen embereket általában épp a magányos természetükből adódóan nem ismerik, ezért minden hülyeséget kitalálhatnak róla.
2011. szept. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
jaja, ismerős... én is ilyen vagyok, azt gondolják, hogy nem érdekel senki és semmi, buta vagyok, mint a s*gg, vagy megerőszakoltak kiskoromban, némasági fogadalmat tettem, autista vagyok, sátánista vagyok, meg még mi a sz*r, csak hogy idézzek a repertoárból... menj oda hozzá, dumálj... ne túl sokat, de dumálj... aztán ismételd meg ezt kb. minden nap... utána egy-két nap szünet, és menj oda, újból, szerintem ezután még ő fog keresni - magamból indultam ki.
2011. szept. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mássz rá és ha igazi ffiből van ak először kihasznál majd megszeret ez tapasztalat rámmászott a csaj és most... 15/F
2011. szept. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki a cicidet.
2011. szept. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
csak félek picit, mert legjobb haveroknak folyamatosan járatom a szám.. amúgy én sem vagyok egy közösségi ember, de attól is fosok, hogy nem tetszem neki... bár eddig nem úgy tűnt. köszönöm az eddigieket, főleg a sátánista válaszát.)
2011. szept. 6. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!