Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis hogy kezdeményezzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hogy kezdeményezzek ennél a srácnál?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, hogy nem vagyok szerencsétlen ismerkedés szempontjából, de most kifogytam az ötletekből.


Kiszemeltem egy fiút. A gond ott kezdődik, hogy tipikus kocka. Sokan lúzernek tartják, viszont nekem személy szerint egyre jobban kezd megtetszeni minden negatív tulajdonsága ellenére is. Egyik nap váratlanul hazakísért, de nem voltam éppen formában, teljesen semlegesen viselkedtem reflexből, sőt a végén már kb. le is koptattam. Nem volt jó ötlet, talán itt cseszhettem el.


1.) Nincs Facebook-on. (mennyivel könnyebb lenne az életem...)

2.) Egyértelmű célzásokat nem akarok tenni iránta, mert ahogy az osztályomat ismerem, nem mosnám le magamról jó darabig.

3.) Kikészít, hogy csaknem egy hónapja minden nap amikor egyszerre végzünk pont ugyanúgy bicegek haza mint azon a pénteken, és semmi. :D Pedig ha még egyszer megtörténne ugyanez... mennyivel könnyebb lenne a dolgom úgyszintén.


Építőjellegű válaszokat várok. Mit tennétek a helyemben?


2012. okt. 9. 22:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
El hívnám valahová hétvégén és ott a többi már a te dolgod.. Ha tényleg kocka akkor nem ártana neki a facebook.
2012. okt. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk kérd meg hogy kísérjen haza megint, mert a múltkor jólesett!
2012. okt. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nemtudom de nekem szimpatikus a srác már amiatt h nincs facebookja. remélem sikerül ;)
2012. okt. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
mond neki, hogy szeretnéd megismételni azt a délutánt, mert érzed, hogy jobban is sikerülhetett volna, ha nem vagy rossz passzban
2012. okt. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Annyira csak nem lehet kocka ha nincs facebookja. :)


De szerintem szólítsd meg mikor mentek hazafelé valami ürüggyel hogy "Mi volt ma a suliban?" vagy ilyesmi.

Ez így már nem nehéz ha ismeritek egymást.

2012. okt. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hű, nemnemnem, evidens, hogy a kettes pontba, azaz az egyértelmű célzásba a valahová elhívás, vagy a hazakísérés is beletartozik. Kivitelezhetetlen, szinte én hoznám a srácot kínos helyzetbe magammal együtt. Amikor odamennék, megkérdezném, és az osztálytársai egyből "húúúúúú"-zni kezdenének... bele sem merek gondolni.
2012. okt. 9. 22:35
 7/12 A kérdező kommentje:
A másik probléma még, hogy szinte nincs is olyan pillanat a suliban, hogy csak mi ketten futunk össze a folyosón.
2012. okt. 9. 22:41
 8/12 anonim ***** válasza:

1es válaszoló ismét:

akkor nem délután kéne "elkapni" mikor végez hanem reggel amikor iskolába megy, persze lehet nem egyedül mászkál akkor megintcsak nem mersz odamenni de ha nagyon nincs más esélyed megpróbálhatsz vele szemezni reggel vagy szünetben vagy akármi csak arra menni legalább és hátha észbekap, hogy nem véletlen. jobbat nemtudok kitalálni. vagy ha van olyan nap amikor te hamarabb végzel ő meg később akkor várd meg és máris meg van oldva a dolog. de ne add fel mert tuti nem vagy közömbös neki ha hazakisért

2012. okt. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Sokan

lúzernek tartják, viszont nekem személy

szerint egyre jobban kezd megtetszeni

minden negatív tulajdonsága ellenére is."


"2.) Egyértelmű célzásokat nem akarok

tenni iránta, mert ahogy az osztályomat

ismerem, nem mosnám le magamról jó

darabig."


Na most ez így elégé paradox.

Ha nem akarod,hogy tudjanak rólatok,hogy akarsz mondjuk egy kapcsolatot?

Titokban vagy,hogy?

Szerintem ne szégyeld,hogy bejön neked,de ha nem vagy biztos a kölcsönösségben akkor bírd rá,hogy ismételjétek meg azt a napot mert most tudod,hogy másképpen végződne.

Sok sikert.

2012. okt. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyos vagy. Szemezni még nem próbáltam.
2012. okt. 9. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!