Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bele lehet szeretni valakibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele lehet szeretni valakibe interneten keresztül? Vagy ez mindig csak megjátszás?

Figyelt kérdés

Nem én zúgtam bele valakibe, nekem vallottak szerelmet.


Nekem kamugyanús a dolog, mások szerint (akiket kérdeztem) ezzel nem szoktak viccelni.


Én vagyok a lány


2013. jún. 20. 21:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az emberi elme csodákra képes. Még ilyen abszurd f*szságokra is, mint interneten beleszeretni valakibe. Szóval simán lehet.
2013. jún. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én már semmin nem lepődök meg.

Lehet 50 év múlva webkamerán fog a nép házasságot kötni is.

2013. jún. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Régen nekem is volt egy csomó ilyen,aki szerelmet vallott.

Ezzel a névvel még nem.

Szerintem ez azért nem az igazi nagybetűs szerelem.

2013. jún. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem simán leheséges. Bele lehet szeretni valakibe inerneten keresztül, ilyenkor a személyisége fogja meg az embert.

Hány évesek vagytok? Neked bejön?

2013. jún. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Én 19 a srác 24.

Webcamon keresztül vallotta be.


Esélytelen a dolog, mivel külföldi, és nekem párom van.


Mikor bevallotta, már rég tudott róla, szóval én nem álltattam hamis reményekkel, vagy hasonló.

2013. jún. 20. 21:39
 6/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy gyengéd érzelmeket táplál, de amíg szemtől szembe nem lát, ez plátói marad. Az igazi szerelem szerintem más. Az testi-lelki.
2013. jún. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én olyanról is hallottam,hogy valakik leveleztek és úgy szerettek egymásba és utána össze is házasodtak.

Szerintem,ha érzésekről van szó,akkor felesleges racionálisan vizsgálni a dolgokat,mert az érzések és a józan ész néha ellent mondanak egymásnak.

2013. jún. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

És mikor megismerted, akkor már volt párod?

Mert ha nem lehet elôtte szeretett beléd.

2013. jún. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A kötődés két ember között igen, létrejöhet úgy is. Bár tény, hogy sok a kamu.

De nekünk például bejött. Azóta is együtt vagyok barátnőmmel (természetesen a való életben is).

2013. jún. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Igen, már volt. Ezt már a kezdetekkor is tisztáztuk.


Nem tudom eldönteni, tényleg érez valamit, vagy csak hülyít.

2013. jún. 20. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!