Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet normálisan ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet normálisan ismerkedni nőkkel? Az interneten nem jó, élőben meg elhajtanak, ha leszólítok valakit például plázákban vagy az utcán, a munkám pedig nem olyan, ahol lehetne ismerkedni. Valami tipp, ti hogyan csináljátok?

Figyelt kérdés
2013. máj. 14. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:

ne plázában!

járjál kávézókba,könyvtárakba,ott is vannak lányok

2013. máj. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is ezzel a problémával küszködök. :(
2013. máj. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
interneten miért nem jó?
2013. máj. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért nem jó, mert a társkeresők is a lányoknak kedveznek, akaratlanul is sokszor. Eleve több a magányos fiú a társkeresőkön, mint lány és, amelyik lány fent van az is már rég nem is használja vagy egyszeűren messze él tőlem, mivel hajdú-bihari lányokkal nem nagyon vannak tele a társkeresők, aki van, annak meg nem vagyok elég vagy ő nekem nem jó.

A plázákban én is csináltam már, de tudd, hogy oda inkább felszínes libák járnak, egy-két normálistól eltekintve.

De általában sehol sem jó nekik, mert ugye ők csak a helyes, magas fiúknak adnak esélyt. Ennyi.

2013. máj. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kávézó, különböző rendezvények (kulturális, sport stb.)
2013. máj. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.

Hány éves vagy?

2013. máj. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És a neten csak a társkeresők léteznek? Nem. Én is neten ismertem meg a kedvesem és nem társkeresőn.
2013. máj. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez egy társadalmi probléma.

Az emberek felszínesek, torz információkból szűrnek le véleményt, azt csinálják amit a tv-ben látnak, mert ha a médiában is ez van akkor biztos "jó".

Az emberek úgy vannak a kapcsolattal, hogy nyakukba vesznek egy 100 ezer fős várost, abból tegyük fel, csak 1000 olyan lány van aki a te korosztályod, abból 500 bejön neked, melyből 100nak te jössz be, és ebből 50 csajjal lehet is tervezni -> na ezért tart ott a társadalom ahol most, mert mindenki így gondolkodik, hogy úgyis talál mást aztán koppan, hogy mégsem!


A rossz példát tanulják el: taposol, tisztelnek. Ha bunkó vagy, akkor futnak utánad. Ha pénzed van, akkor alád fekszenek maguktól is. Utána senki se csodálkozzon, hogy folyamatosan fogy a magyar. Ezek még csak az alap kapcsolatok, még a hosszú évek hátra vannak, ami így nem fog menni, ha a két fél a legelején le nem tisztázza magában külön-külön hogy mit akar, majd együtt is.

Egyesek úgy vannak vele, hogy "jó lesz ez a csaj IS", igaz, nem szeretem de majd belé szeretek. NEM. Az sem működik, hogy odamegyek és leszólítom "plázában". Az ember nem fog plázában összejönni senkivel. Mit mondasz neki? Szia! Neked is bejön a pláza? Az jó, én is szeretek ide járni!



Interneten valóban nem jó, de élőben nem hajtanak el, ha normális embernél próbálkozol.


23/F

2013. máj. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!