Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 18 éves csajnak lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 18 éves csajnak lehet esélye egy 49 éves nőnél? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A nő nagyon fiatalos és laza amùgy,tehàt ne egy àtlag 49 éves nőből induljatok ki.18/L
2013. jún. 21. 02:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

:O fogalmam sincs..

próbáld ki :O

írj több részletet.

2013. jún. 21. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Esetleg tudtok ilyesmi példàt leszbikus kapcsolatra,ahol a felek között elég nagy a korkülönbség?
2013. jún. 21. 02:13
 3/23 A kérdező kommentje:

Köszi a vàlaszt!

Mire gondolsz a több részlet alatt?;)

2013. jún. 21. 02:13
 4/23 anonim ***** válasza:
hát kid ö neked,milyen kapcsolatba vagytok ilyesmi.
2013. jún. 21. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 kruse ***** válasza:
ha a jeleket küldi, akkor lehet. Hozd fel a témát és beszélgess vele, pl. korkülönbségről, a kapcsolatokról, így a legegyszerűbb megtudnod h mi a véleménye róla és te is a tudtára adhatod h hogyan vélekedsz ezekről a dolgokról.
2013. jún. 21. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Eléggé különleges a helyzet,mert ismert személy és még nem talàlkoztam vele szemèlyesen,de hamarosan fogok,szòval elég bonyolult a szitu.Ne ìrjàtok,hogy felejtsem el,mert nekem csak ő kell.Inkàbb tippeket és véleményeket várnék a fenti kérdésről!Köszi!
2013. jún. 21. 02:27
 7/23 kruse ***** válasza:

Akkor, hogy képben legyek...

Van egy celeb, akivel még nem találkoztál, de ha sikerül, akkor rámozdulnál...


Ha találkozol vele ne várj semmilyen jelre, légy határozott mert az égiek is azt akarták, hogy keresztezzétek egymás útjait....


Hát besírok :D

2013. jún. 21. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Én 37 vaagyok csak, de én kezdenék ilyen korúval mint Te ha beleszeretnék
2013. jún. 21. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Ugye nem Keresztes Ildikóval akarsz összejönni?
2013. jún. 21. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
7-es kommentelő:Örülök,ha viccesnek találod,nekem sajnos nem az.Viszont eszembe sem jutott első találkozáson rámozdulni,megvesztél? :D Amùgy sajnos nem leszünk kettesben,szòval ezért sem,de nem csak ez az oka.
2013. jún. 21. 02:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!