Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem volt fura...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem volt fura Keresztesnek ez a kijelentése az x-faktorban? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

[link]


Az első részben,20 perc után,amit mond az Enikőnek fura,nem!?

A végén kiderül,hogy a csajokhoz is húz,nemcsak a pasikhoz? :D


2013. jún. 21. 08:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ki tudja...De engem pl nem igazán érdekel az ilyesmi.Mit érdekel hírességek élete?
2013. jún. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi vagyok rá,mert amúgy énekesnőként nagyon ott van szerintem,és ez is érdekel akkor már. :D
2013. jún. 21. 08:13
 3/13 anonim ***** válasza:
Engem érdekelt volna.Szóval vagy keresd meg a legismertebb videómegosztón vagy küld el nekem üzenetben mert itt nem nézem meg mivel ilyen hülyeségért nem fogok letölteni egy kiegészítőt..
2013. jún. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Amúgy meg nem érdekelhet mindenkit ugyanaz,szóval. ;)

Várom a véleményeket!

2013. jún. 21. 08:14
 5/13 anonim ***** válasza:

3-as vagyok de légyszi keresd már meg máshol ahol nem kell semmit letölteni:D

Engem tényleg érdekel xd

2013. jún. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Elküldtem neked priviben!

Írjatok,tényleg nagyon kíváncsi vagyok,hogy mások is így látják-e!;)

2013. jún. 21. 08:27
 7/13 anonim ***** válasza:
ja, egy kicsit fura volt, nem is értem,hogy mire mondta. nem lehet, hogy a gitáros csávó bejött neki?xD
2013. jún. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön a Keresztes, tolnám de rendesen ha lenne lehetőségem megismerkedni vele.
2013. jún. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

7-es:Akkor nem így fejezte volna ki magát,hogy ha ő lett volna a gitáros helyében,akkor... :D

8-as:Akkor már ketten vagyunk. :D

2013. jún. 21. 10:18
 10/13 A kérdező kommentje:
Ráadásul az a nevetés azzal a nézéssel a végén...nagyon érdekes. :P
2013. jún. 21. 10:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!