Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor r*banc vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor r*banc vagyok?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, gimnazista, kilencedikes. Szőke haj fekete végekkel, nagy mell és feszes fenék. Szeretem kirakni a mellem, mert imádom ha a srácok engem néznek és odavannak értem. Csinosan öltözködök, mindig egy cseppet mellkirakós ruhában vagyok, persze nyomulnak is rendesen. Szeretek velük perverzen beszélgetni. Én ezt szeretem.. most akkor r*banc vagyok?

#fiú #mell #nyomulás #kihívó #fiúk nyomulás #mell kirakás #mellkirakás #mellkirakó #mellkirakós
2013. jún. 21. 17:58
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
65%

látatlanba azt mondanám, hogy a tanulmányi eredményeidben meg eléggé a sor végén lehetsz, és mindezt amit leírtál kompenzálásként csinálod, hogy valami miatt felfigyeljenek rád.

szóval szerintem nem vagy R, csak valaki aki szeretne valahogy kitűnni

2013. jún. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
0%
Igen, rıbanc vagy.
2013. jún. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem ribi vagy, de engem nem zavar...:)

Mondjuk azt a mellkirakós tolulásodat megnézném!

2013. jún. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
nem, egyáltalán nem vagy r*banc, aki téged ezek alapján r*bancnak nevez, az nagyon nincsen tisztában a szó jelentésével. egyébként hasonló cipőben járunk:D
2013. júl. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Ilyen lányokkal szívesen beszélgetnék perverz dolgokról:).
2013. júl. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
szerintem arcra csúnya vagy és a testeddel kompenzálod ezt meg a r*bancos viselkedéseddel. hát ha neked ez jóóó :D
2013. júl. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Igen gyerekem az vagy egy 14 éves r*banc :S sajnálatos dolog de ha így haladsz akkor nem lesz sokáig barátod :S
2013. júl. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint egy értelmes, intelligens nő nem pakolja a kirakatba azt, ami nem eladó. Kihívóan öltözködsz, szexuális üzenetet küldesz az öltözködéseddel boldognak, boldogtalannak, magamutogató vagy, kelleted magad..Háát...biztos irigykedhetsz azokra a lányokra, akiknek semmit sem kell kipakolni ahhoz hogy oda legyenek értük. ;)


21/l

2013. júl. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

háth....nem a feszes fenéktől vagy a nagy melltől lesz vki r*banc...itt inkább a fenékre tenném a hangsúlyt,mert azt ezért nem mutogatja senki meztelenül,míg a csöcsöd kirakhatod,hogy csak a bimbót takarod....(az is igaz,hogy vehetsz fel olyan pi**anacit amiből kilóg a segged,de akkor az utcán már nem lennél biztonságban.

na szóval,felesleges volt leírnod a hajszíned is,és a testi adottságaidat,mert semmi közük a r*banckodáshoz és a r*bancsághoz...

2013. júl. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

nem csak kissé... kihívó lány

a barátod ennek nem fog örülni

2013. júl. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!