Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen lánynak miért nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen lánynak miért nincs barátja? (Lent)

Figyelt kérdés

A barátnômrôl van szó. 15 éves lassan 16. Mindenki szerint nagyon szép lány. Vékony nôies alkat, kedves szemek, bájos arc.... tök inteligens, a korosztályához képest érett, kedves....

De mégis senki sem ismerkedik vele és ô sem keres pasit. MIÉRT? Annyira nem értem. Nagyon jó pasikat megkaphatna. Szerintetek ez normális?


2013. jún. 21. 18:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont h ö a normális...15 évesen hova pasizik?
2013. jún. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert még nem igényli.
2013. jún. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Na látjátok ez a baj a mai társadalommal. Ha már van egy értelmes és szép 15 éves csaj aki nem mint légy repül egyik fiúról a másikra, már egyből azt feltételezik róla, hogy valami gond van vele amiért nem így viselkedik.
2013. jún. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
fiatalka,inkább mással foglalkozzatok
2013. jún. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Küldj róla képet priviben és megmondom én miért nincs neki.
2013. jún. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Normális,mert még ne a pasizás járjon a fejébe hanem a lecke,amúgy is 18 év alatt aki az ilyenen töri a fejét ,egynek sem lesz normális kapcsolata.

Úgyhogy nagyon normális dolog.

2013. jún. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
várja a herceget
2013. jún. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem volt pasim ebben a korban, de csak a csókig jutottunk el. jó az ha van:)
2013. jún. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Inkább ilyen legyen, minthogy az adottságait kihasználva r*banckodjon, ez sokkal normálisabb felfogást. Ja, és az intelligens még mindig két L.
2013. jún. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Még csak 15 éves.

Szerintem 1-2 év múlva már lesz neki. Nem kell rögtön leállnia valakivel, csak mert 100-an ostromolják. 15 évesen még nem vágyik annyira kapcsolatra az ember, 17-18 már inkább.

2013. jún. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!