Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 éves lánynak legyen/lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves lánynak legyen/lehet már barátja? 15 éves lányok nektek volt már barátotok?

Figyelt kérdés

Ti furcsán néztek mondjuk ha az utcán láttok két 15 évest kézen fogva sétálni?:D


Ja még annyit,hogy én vagyok a 15 éves lány:)


2012. szept. 15. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem néznék furcsán. Ha ennyi idős lenne a lányom, én engedném, hogy legyen barátja. Nekem is volt ennyi idősen.
2012. szept. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%

Én 15 évesen már keféltem szóval...

Szerintem már illő is hogy legyen. :) Manapság a 12 évesek is ezt csinálják már ha megmerik fogni egymás kezét és nem facebookon "járnak".

2012. szept. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
15 évesen van egy kis tiniszerelmed nem baj,csak a csóknál ne menj tovább,mert az még nagyon korai.Nem nézek furcsán,de az szánalmas ha 2 15 éves részegen fetreng,szexel,és azt ecseteli a buszon,milyen jót kefélt.
2012. szept. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én nem néznék furán :) Mondjuk én is 15 éves vagyok, már nem is csodálkozom az ilyesmin.

Szerintem egyébként a szexszel sincs baj, inkább az a gáz, ha valaki ennyi idősen szexel és ki is teregeti a nagyvilágnak. Másnak nincs semmi köze ahhoz, mit csinálsz a hálószobában. Persze ez csak az én véleményem.:)

15/lány

2012. szept. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!:)

hát szexről még szó sincs!!és egy darabig míg így is lesz:)

kézfogáson és szájra puszin kívül semmi se történt még:)

2012. szept. 15. 15:08
 6/6 anonim ***** válasza:
57%

Igen.


Én 15 éves vagyok, a barátnőmmel már többször lefeküdtem.

14 évesen veszítettem el.

Nem dicsekedtem vele. De a barátnőm már igen, mondta a lányoknak ,hogy milyen romantikus vagyok meg ilyenek. Mintha ez közügy lenne. Így tudta meg anyám is aki nagyon kiakadt, pedig mondtam ,hogy úgyse értenének meg. Főleg nevelőapám aki 34 évesen anyámmal volt az első kapcsolata. Szerintük az élet a a tanulásról szól.


15F

2012. szept. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!