Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőmnek már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőmnek már most fontosabb a fiu, a szex?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok a legjobb barátnőm is annyi. Most hétvégén lesz egy buli ahova elhivtak ilyen telek buli.És sokan lesznek ott, összeszokott társaság, én nem ismerek senkit közelröl, csak őt. (meg az unoka testvérét aki fiatalabb nálam és belém van esve)

és jön az a fiu akivel neki kezd kialakulni vmi, de élöben egymáshoz sem szolnak, de fb-on már kb szerelmet vallottak egymásnak.(ez szerintem elég gyerekes de nem szolok bele) és hogy itt lenne neki az alkalom hogy együtt aludjanak(valoszinü szex is lenne), és nem szeretnék "közéjük állni" , viszont nem szeretnék tök ismeretlenekkel egütt aludni egyedül. nevezhettek maradinak de én nem akarom ezt és kész :)

szoval hogy célozgattam bnőmnek hogy nem tartok attol hogy ismeretlenekkel aludni, és miután nem reagált erre sehogy csak hogy normálisak meg hogy ugyis elleszek velük, megmondtam neki hogy nem szeretnék velük egyedül aludni. és azon gondolkozok hogy nem megyek. lehet szemétség, de tudom hogy ha ott lennék valoszinü rosszul érezném magam tök idegenekkel, amig ő a fiuval ellenne. és hogy ez nagy szemétség? és szerintetek normális hogy ugy gondolom, hogy már msot kezd elhanyagolni?


2013. jún. 21. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez ilyen sajna. Az én barátnőmmel több, mint 10 évig mindig együtt lógtunk, stb., aztán lett egy pasija és azóta le se sz.ar...
2013. jún. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak sajnos vmien szinten rosszul esik, hogy mondogattam neki, és nem mondta volna azt egy szoval se hogy veled alszok nem vele.(mondjuk akk meg büntudatom lenne hogy lehet miattam nem jön össze) viszont az eben a durva hogy forditott helyzetben nekem az elsö ő lenne.:)
2013. jún. 21. 21:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem mennék el a helyedben. Talán észhez kap a lány. Mi az, hogy nem tudnak egy találkozót összehozni bulin kívül?... Nagyon gyerekes, és szánalmas is. Az meg pláne, hogy téged mellőz a barátosnéd, és egyedülhagyna neked idegen emberekkel, hogy közben őt egy "ismeretlen" khmm. Nem normális helyzet.
2013. jún. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!