Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés megtalálni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés megtalálni az "igazit?

Figyelt kérdés
Én nagyon úgy érzem, hogy ez történt velem. Eddig mindig olyan embereket fogtam ki, akikkel elvoltunk,de mégis volt valami ami miatt vége lett.Ez a fiú viszont teljesen más, olyan nyugodt vagyok, hogy mellettem van és egyszerűen úgy érzem,hogy tényleg Ő az :) Mit gondoltok? Saját tapasztalat ?
2013. jún. 7. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
A nyugodtság jó jel. Nem tudom, nekem sokszor volt h nagyon tetszett valaki, de nyugodt sose voltam. Többnyire ezért is lett vége.
2013. jún. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
K*rvajó!
2013. jún. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Azt érzed, hogy sosem volt ilyen jó még senkivel, egész nap rá gondolsz, mosolyogsz, mint a tejbetök, sugárzik rólad a boldogság. Ha hosszabb ideig távol van tőled, szinte fizikai fájdalmat érzel, annyira hiányzik, teljes letargiába zuhansz, alig várod, hogy újra láthasd.

Én legalábbis ezt érzem.

2013. jún. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
amit az utolsó megírt én is azt érzem, egy férfi iránt, de neki nem én vagyok a párja mert foglalt, ilyenkor mi van?
2013. jún. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolsó: szerintem majd kialakul,de ha tényleg elkötelezett a másik lány iránt, azthiszem lehet nem ő az igazid :) de kitudja mit hoz a jövő

a többi választ köszönöm :) őleg a legrövidebbet :DD nagyon kifejező..

2013. jún. 8. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!