Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csináljátok a lányokkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csináljátok a lányokkal?

Figyelt kérdés

Szóval sok ilyen kérdés van hogy duci lányokkal nem járnék stb..

Minden fiúnál az az elvárás hogy 55kg legyen 160 centivel, de az már baj ha valaki 180 és 75kg

Legyen sok festék rajta, minél menőbb cuccok push up stb

A nem normális kategória meg az aki nem sminkeli magát meg ezek..

Férfi logika..

Aztán a férfiak csodálkoznak hogy nincsen barátnőjük, és hogy minden lány általánosít?

Vélemény?


2013. jún. 22. 16:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%

Ne trollkodj megint. :D


Mindenkinek más jön be. Teljesen mindegy, hogy itt mit ír le ideálnak, mikor a való életben máshogy működik a dolog.

2013. jún. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Megint? 1x se raktam fel ilyen kérdést
2013. jún. 22. 16:59
 3/21 anonim ***** válasza:
Annyira bírom ezeket a szánokat. X kiló Y magassággal és akkor már atyaúristen mi lesz. Minden lány külsőre vagy bejön vagy nem, ez a két lehetőség van. Szerintem az arca nem függ attól milyen magas például. Most a férfiakat akartad hülyének beállítani, de magadat sikerült. Milyen érzés?
2013. jún. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Vélemény? Nem igaz, amit írsz.

A férfiak szemében sokkal többféle nő lehet jó nő, mint a nők szemében jó pasi.

Elég csak arra gondolni, hogy az alacsony nők elkelnek, az alacsony pasi meg kösse fel magát, mert a nőknél a férfi 180 centinél kezdődik. Na jó, a jobb lelkűeknél 170 centinél. Szóval a paraméterek a nők számára fontosak, a férfiak mindenféle nőket szeretnek, ellenben veletek, akik mérnököket meghazudtoló adatsorral álltok neki a párkeresésnek.

2013. jún. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Nem állítottam őket hülyének :D

Én csak felvázoltam a helyzetet, de te másképp reagálod le, látszik milyen sötét vagy

2013. jún. 22. 17:01
 6/21 anonim ***** válasza:
2013. jún. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Én sosem adtam paramétereket, csak 1 valami volt:

Legyen ápolt

És maximum 4 év korkülönbség :D

2013. jún. 22. 17:03
 8/21 anonim ***** válasza:
Na már Spongyabob is üdvözli a trollkodást.
2013. jún. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Én vagy setét, mert nem testmagasságra és kilóra nézem a lányokat. Folytasd! ^^
2013. jún. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

*vagyok...

Ez ma nem jön össze.

2013. jún. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!