Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányik! Vannak tapasztalataito...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányik! Vannak tapasztalataitok e téren? Miért r. bancoznak le szinte minden nőt a pasik?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre (rám is használták már ezt a jelzőt,ok nélkül),hogy sok (tehát tisztelet a kiv.-nek) pasi,mintha szefós lenne,nincs tisztában a r.banc szó jelentőségével,ami szerintem mérhetetlenül primitív.


Én itt is,és randi oldalakon is sokszor azt látom,hogy a r.banc jelzőt használják azokra a lányokra:


-nem szexelnek azonnal,első randi alkalmával (sértettség nyilván,túl sokat képzel magáról az illető,azt hiszi ellenállhatatlan)

-szexelnek az első randi alkalmával (ezt más pasik mondják rá,nem az illető = féltékenység,velük nem szexel az említett lány)

-bunkó,vagy hisztis

-külsőséges,vagy nem olyan negatívan mondva,számít neki a külső (mondanom sem kell,hogy ebben az esetben,a csúnya,sértett pasik r.bancoznak)

- ha jól néz ki,szexi,csinos (sokszor a féltékeny nők is r.bancoznak ebben az esetben)


2013. jún. 22. 19:27
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

Lányik!*

Lányok!

2013. jún. 22. 19:29
 2/23 anonim ***** válasza:

A normális pasi nem teszik ezt, aki nem az, annak a véleménye meg nem érdekel.


És hát amúgy sem, mert akinek nem inge... :)

2013. jún. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez engem is zavar.....


Rám is mondták már hogy "hulye k..rva!", mikor 3 éve éltem tartós kapcsolatban.....én ez esetben azért voltam r.bi,mert nem kezdtem ki az illetővel,illetve elutasítottam......kanos pasit elutasítani olyan,mintha egy csontot vennél ki egy éhes kutya szájából!!!

2013. jún. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
legtöbb nőre okkal mondják, nem más a hibás azért ha te az vagy :) sőt nők is szokták mondani más nőkre elég gyakran.
2013. jún. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

ma 19:38


Szia!


Ide is eltaláltál 58-as,már vártalak,te vagy az,aki mindig ott van a hasonló jellegű kérdéseknél,és a női nemet osztogatja.....kinek mi jut.....nem vagy te látens meleg?

2013. jún. 22. 19:40
 6/23 A kérdező kommentje:

"nem más a hibás azért ha te az vagy :)"


mint ahogy azért sem mi vagyunk a hibásak,mert nincs barátnőd,annyira keserű,bunkó, és életképtelen vagy,hanem te magad.......

2013. jún. 22. 19:41
 7/23 anonim ***** válasza:
88%
Én is nő vagyok, de hát istenem. Amikor meglátok az utcán egy ilyen félig felöltözött, kacsaszájú "szépséget", aki a nyakában hordja a melleit, és a segge fél méterrel hátrébb van az indokoltnál, akkor nekem is a "r.banc" szó jut az eszembe. Egyébként vannak szép lányok is, és különösen szép lányok is. Jó nekik.
2013. jún. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

ma 19:44


igen,de mondom az OK NÉLKÜLI r.bancozgatásról beszélek.....amúgy a kinézete alapján miért mondod azt vkire,hogy r.banc?

én eléggé szolidan öltözködöm,udvarias,visszafogott lány vagyok,mégis mondták már rám,hogy bárcás k..rva.....

2013. jún. 22. 19:47
 9/23 anonim ***** válasza:
94%

Mert azok.Tapasztalat.

Tudod,valaki ismeri az "Én nem vagyok olyan"-lányokat IGAZÁN KÖZELRŐl és pontosan tudja!

És mégmielőtt megkapnám a jelzőket meg a leszavazást meg minden negatívat,szeretném tisztázni h semmi sértetség nincs bennem,boldog párkapcsolatban élek egy normális erkölcsű lánnyal.

Ugyanakkor teljesen nyilvánvaló hogy 16-tól 25ig aki nem bűn ronda (értsd +10kg feletti túlsúly,púpos ,kancsal,) az bő 80-90%-ban egy erkölcstelen büdös r.banc, 0 ember.Ez egy tény.Majd megváltoztatom a véleményem ha más lesz a TAPASZTALATOM.

2013. jún. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

"Mert azok.Tapasztalat."


Értem,akkor szted pl arra a nőre,aki pl egy szórakozó helyen

lekever egy jó embereset,egy pasinak,mert a seggét tapogatja,vagy csak szimplán nem jön be neki a srác,elutasítja,arra okkal használják a pasik ezt a jelzőt?

Mert én nagyjából erről beszélek,de nem baj,látom érted :D

2013. jún. 22. 19:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!