Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányik! Vannak tapasztalataito...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányik! Vannak tapasztalataitok e téren? Miért r. bancoznak le szinte minden nőt a pasik?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre (rám is használták már ezt a jelzőt,ok nélkül),hogy sok (tehát tisztelet a kiv.-nek) pasi,mintha szefós lenne,nincs tisztában a r.banc szó jelentőségével,ami szerintem mérhetetlenül primitív.


Én itt is,és randi oldalakon is sokszor azt látom,hogy a r.banc jelzőt használják azokra a lányokra:


-nem szexelnek azonnal,első randi alkalmával (sértettség nyilván,túl sokat képzel magáról az illető,azt hiszi ellenállhatatlan)

-szexelnek az első randi alkalmával (ezt más pasik mondják rá,nem az illető = féltékenység,velük nem szexel az említett lány)

-bunkó,vagy hisztis

-külsőséges,vagy nem olyan negatívan mondva,számít neki a külső (mondanom sem kell,hogy ebben az esetben,a csúnya,sértett pasik r.bancoznak)

- ha jól néz ki,szexi,csinos (sokszor a féltékeny nők is r.bancoznak ebben az esetben)


2013. jún. 22. 19:27
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
férfiak kisebbségi komplexusból, hogy magukat igazolják, nők féltékenységből, hogy magukat igazolják. Nagy a verseny férfiak és nők között is, ez mindig igy volt. könnyebb azt mondani egy nőre hogy r.banc, mint megküzdeni a többi férfival vagy nővel. Emellett pedig minden férfi vágya a mocskos szex, szóval nem is értem. Fantáziájukban mindent elképzelnek egy nővel, aki meg meg is csinálja nekik az már egyből r,banc. Szerintem kapcsolaton belül minden élvezet belefér, amit minkét fél akar, az még nem r,banckodás a lány részéről, hogy ki akarja elégiteni a párja kivánságát. mégis ezeket is ler,bancozzák, vagy utána a pasi, ha vége a kapcsolatnak, úgy emlegeti a volt csaját, hogy r,banc. áh ki érti ezt?
2013. jún. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

# 9 és # 18 ott a pont!

Mély tiszteletem a 84%osnak. Tökéletesen leirta a helyzetet, remélem sokan elolvassák a válaszait. Amúgy én értem mit gondol a kérdező, hogy mikor nehány csávót visszautasitanak akkor leribizik a csajt, pedig nem is ismerik. Igen ez is előfordul, de nagyon ritka és csak primitiv srácok csinálják. Viszont a kérdező válaszaiból is sok információt megtudhatunk róla. Pl nagyképűségből jeles!

2013. jún. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

ezekre nem használom hogy r.banc.


Amelyikre talán mégis az a 2. opció, első randin nincs szex, ellenben könnyűvérű csajszi. Azaz nem feltétlen ribi, hanem olyan lánnyal többször nem foglalkozok.


Amelyikre még hasonlítható, az a 4. pont. Abban az esetben ha úgy külsőleges, hogy én nem jövök be neki oké, de azért nem kell kiröhögni valakit, vagy lekezelni, esetleg megszívatni stb. Ha szépen tudtomra adja oké. Ellenben ha nem akkor ribi.


Remélem ezeket az érveket te is megérted :)



1., 3., 5. pont eleve hülyeség a ribi jelzőre :D Szeretem ha egy lány valamennyire hisztis, mert az jól mutat, és unalmas is lenne egy kapcsolat néhai veszekedések nélkül.


Az első pont azért hibás, mert pl. én randizni csak "Komoly" szándékkal megyek, és hát az én esetemben mint írtam eléggé könnyűvérű "szexrejó de másra nem" tipusba tartoznak ezek a nők. Ha gyors kapcsolat kell akkor buli és egyéb szórakozóhelyek.


5. pont meg nem értem hogy jön ide. Női ágról megértem, mert szerintem is féltékenység okozhatja, de én ezért nem ribizem le. Kivétel persze akkor ha valaki a külsőjét felhasználja mindhez. (pl. folyamatosan meghívatja magát, benyal ide-oda hogy elérjen valamit stb.), ezek tényleg ribik, de te nem erre írtad, szóval ha valaki csak szimplán jól néz ki, akkor oké aranyos :)

2013. jún. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!