Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akarja elmondani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarja elmondani?

Figyelt kérdés

Van ez a lány, akivel már majdnem 2 hónapja ismerkedem. Nagyon jól megvagyunk, sok a közös téma, stb... viszont mikor komolyabb dolgokról, gondokról van szó, mindig olyan nehéz kihúzni belőle, hogy elmondja mi a probléma... Pedig tudja, hogy csak segíteni szeretnék megoldani.


Tegnap is összevitáztunk azon, hogy vagy 1 órán át próbáltam kihúzni belőle, hogy mi a baj, de csak azért se mondta el, inkább magába fojtja, mintha attól jobb lenne... pedig azt mondta, hogy jelentéktelen apróság... de ha tényleg az, akkor miért nem tudja elmondani?


Azt mondja bízik bennem és nem fél elmondani, de a tettei pont ez ellen beszélnek :/

Én elég megértő vagyok és segíteni szeretnék csak...


Szerintetek hogyan vegyem rá?


18/L



2013. jún. 9. 13:04
 1/2 anonim válasza:
Én csak 16 éves vagyok, de 3 és féléves kapcsolatom van egy lánnyal, és voltak hasonló és nagyobb problémáink, ezért merek írni. Azt tanácsolnám, hogy jobban ismerd ki a lányt, neked kell érezned, hogy fél-e neked elmondani, vagy nem akarja. Ez a kettő lehetséges, vagy van neki más, akivel megbeszéli és nem éri szükségét, hogy neked is elmondja, vagy elmondná ő, de vissza tartja mondjuk hogy mégsem bízik benned, nem tudja hogy reagálnál rá, valószínűleg nem is apróság, csak azért mondja, hogy ne kérdezgesd. Férkőzz a bizalmába, ismerd ki jobban, vagy egyszerűen csak hagyd rá...Mond el neki, hogy bármit elmondhat neked, (ha ez így van) te ott leszel és segítesz ha szeretné. Legyél neki egy korlát egy kapaszkodó, de ne karold át te, hagyd, hogy ő kérjen segítséget.
2013. jún. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagy vonalakban tudom miről van szó... ennyit elmondott, de kifejteni nem volt hajlandó, pedig csak úgy tudtam volna igazán megérteni és segíteni.


Ennek a dolognak kettőnk "kapcsolatához" van köze, tehát nem hiszem, hogy mással kibeszélné.

Azt mondta, hogy ha elmondaná biztos, hogy rosszul érezném magam miatta és hogy inkább hagyjuk az egészet...


Én mindent megtettem, amit lehetett, nem élt a lehetőséggel, hogy kibeszélje velem ezt, szóval mostantól rajta áll, hogy felhozza-e. Én nem fogom többet erőltetni.

2013. jún. 9. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!