Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul érzem magam, beteg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul érzem magam, beteg a szerelmem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
29.-én akarnánk találkozni, és együtt tölteni a szilvesztert, de most lázasan alszik otthon. Rosszul érzem magam, hogy elválaszt majdnem 150 km, és ha jobban lesz, sem 'ugorhatok át' meglátogatni...Az anyukája azt mondta, délután felhív, hogy mi van vele, mert annyira rosszul van a drágám, hogy felkelni sem bír:S Rossz, hogy nem látogathatom meg...
2010. dec. 26. 10:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azt hittem te vagy beteg. Ekőször is gyógyuljon meg!
2010. dec. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ezt nem értem.

1. miért ne látogathatnád meg? Én mindig megyek a páromhoz, ha beteg akkor is, együtt pihizünk, és csinálok neki teát hasonlók.

2. ha jobban lesz akkor sem mehetsz hozzá? Miért is?:S

3. azért 29.-ig csak kikupálódik nem?


hány évesek vagytok?:)


22L

2010. dec. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Miért nem tudsz átugorni? 150 km ma már nem leküzdhetetlen távolság! Ugorj csak át, és vigasztald meg!
2010. dec. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Miért ne ugorhatnál át, miért ne látogathatnád meg? Én biztos, hogy felülnék a legközelebbi vonatra, és leutaznék hozzá, akár ott tölteném vele a szilvesztert is, biztos nem ülnék itthon, hogy akkor most mi lesz?! Tuti jól esne neki a meglepi. Mondjuk ez függ attól is h hány éves vagy...
2010. dec. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is menjél el,ha a korodnak megfelelõ vagy.
2010. dec. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
29., de főleg 31. nagyon messze van még, ha elment dokihoz, és kap megfelelő kezelést, gyógyszert, akkor 4-5 nap alatt biztosan sokkal jobban lesz. És igen, ha csak az utazás, távolság a baj, ugorj el hozzá, anyukája biztosan nincs ellenére, legalább jól esne neki, hogy segítenél a beteg körül, és együtt lehetnél a barátoddal.
2010. dec. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
18 vagyok, nyugodtan elmehetnék hozzá, de most annyira beteg, hogy reggel 7 óta alszik. Egyszer se ébredt még fel azóta. Anyukája megígérte, majd felhív, ha megtette, megkérdezem, hogy mikor látogathatnám meg szegényt. Azért nem akarok csak úgy random odaállítani, meg ilyesmik. Anyám szerint francot látogassam meg, most az anyjára van szüksége...Nemtudom.
2010. dec. 26. 11:17
 8/12 anonim ***** válasza:
Anyád hülyeséget beszél, ha teheted és a barátod anyja is beleegyezik a látogatásba (megmondja mikor mehetsz), akkor menj. A barátod biztos örülne neked.
2010. dec. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"nem akarásnak nyögés a vége!"

Most akkor mit akarsz? te sem tudod! Felnőtt nő vagy, kit érdekelne, hogy mit mond anyukám, biztos jól esne a párodnak amúgy ha meglátogatnád...dönts belátásod szerint, erre csak ezt tudom mondani.

2010. dec. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát kicsit el vagyok bizonytalanodva :S Meg most amúgy sem alhatnék vele, 39 fokos láza van, folyamatosan alszik, hogy nézne már ki?:D De amúgy annyira szeretném látni, mit reagálna, ha felébredne, és ott ülnék az ágya szélén...
2010. dec. 26. 11:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!