Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szerelmem halálos beteg mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmem halálos beteg mit tegyek? :' (

Figyelt kérdés
100km van köztünk és nem sűrűn találkozunk.Egy pár napja derült ki hogy jóindulatú agydaganata van.E mellett elég komoly depressziója is van.Tudom hogy erősnek kéne magam mutassam mellette de nem megy :'( egyszerűen rettegek hogy elveszítem és egész nap sírok. :'( Tudom hogy mellette kéne legyek bármi áron de egyszerűen annyira fog hogy már az is zavarja ha bárhol mással beszélek, és ez elég dühítő. Ez miatt már párszor össze is vesztünk. A daganat elvileg kezelhető és szerencsével túl is élheti. Párszor már gondolkoztam rajta hogy elhagyom mert nem bírom tovább a viselkedését főleg a depresszió miatt engem is "lehúz" de nem vagyok rá képes mert szeretem tiszta szívemből és tudom hogy nem bírna megküzdeni egyedül a betegséggel és szüksége van rám. :'( 1-2 tanácsot vagy bátorítást szeretnék kérni mert már télleg nem tudom mit csináljak és szépen lassan én is kezdek depresszíós lenni.
2013. jún. 23. 05:25
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

7. válaszoló fiú vagyok

8. Szeretem megbeszélni a dolgokat a barátaimmal és sok erőt is adnak nekem de nem érti meg hogy ez nem azt jelenti hogy fontosabbak nekem. Sajnos a depressziója miatt van ez. Az a legnagyobb baj hogy már látszik rajta hogy élni se akar nagyon és félek nem fog neki sikerülni. :'(

2013. júl. 6. 23:04
 12/21 anonim válasza:
Igazán nem tudok bátorítást vagy tanácsot adni,csak elmesélni az én helyzetem. Édesapámról hat évvel ezelőtt kiderült,hogy leállt mind a két veséje és gyógyíthatatlan beteg. Csak a transzplantáció segíthetne rajta. Elhiszem,hogy nagyon rossz,hogy idegesebb és türelmetlenebb,de sajnos ez a betegségével jár. Ha igazán szeretedmost tényleg mellettem maradsz és nem hagyod ep. Ha meggyógyul és minden rendben lesz,hidd el minden megváltozik. Tehetetlen és ezért olyan a viselkedése,amilyen. Próbálj minnél többször elutazni hozzá. Kitartást és gyógyulást kívanok nektek.
2013. júl. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Hanariko ***** válasza:
83%

Na most akkor végleg nem vágom, ha a barátaiddal beszélsz, akkor mi baja van... szerintem egy kicsit önzővé is tette a betegség. De nem így kéne kezelni hogy "jaj nem akarok élni" (mert hogy írtad hogy már szinte nem is akar) és akkor várja hogy valaki "megmentse" meg hogy körülötte forogjon a világ.

Támogasd, de senkit ne hanyagolj el magad mellett, és vedd rá őt, hogy küzdjön a betegség ellen.

(amúgy ha jó indulatú, akkor tényleg nem feltétlen halálos)

2013. júl. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
*mellette
2013. júl. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
legyél erős, mert ő boldog szeretne lenni a hátralévő időben, tarts ki mellette, támogasd, szeresd. neki ez lesz a legszebb ajándék. biztos rohadt nehéz lehet neked, de neki is szerintem
2013. júl. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
állandóan azt hallom hogy a daganatos emberek meghalnak és teljesen tanácstalan vagyok az a baj hogy nem vagyok tisztába az esélyivel
2013. júl. 6. 23:19
 17/21 anonim ***** válasza:

a jóindulatú daganatot túl lehet élni. sőt még a rosszat is.

szomszédomnak is az volt az agyában, agyvérzést is kapott miatta. 14évesen megműtötték -azóta el telt 10 év- és nyugodtan éldegél.

2013. júl. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
figyu nekem mar volt jo indulatu daganatom is /az nem rak,es nemis halalos/ megmütöttek,kivettek es minden ok ment minden tovabb.aztan lett rosszindulatu daganatom is na az mar sokkal komolyabb volt./az mar rak/ ismet megmütöttek,kemoterapia,sugarkezeles es itt vgyok tulvagyok rajta VEGE!meggyogyultam!!!ugyh nemkell elkenödni,amennyiben TENYLEG szereted allj ki melette,az hatalmas eröt ad annak aki beteg.Tapasztalat.
2013. júl. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
A diagnózisa: oligodendroglioma akinek volt már tapasztalata vele az írjon léccives ha úgy gondolja. Mert nem sokat írnak róla neten.
2013. júl. 14. 03:47
 20/21 anonim ***** válasza:
amit lehetett róla találni, ott van elérhetősége egy srácnak akinek ugyan ez a baja volt. szerintem vedd fel vele a kapcsolatot. [link] itt alul a kommentben.
2013. júl. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!