Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rajta miért nem tudok túl lépni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajta miért nem tudok túl lépni?

Figyelt kérdés
Nagyon régen volt. Naiv voltam. Elhittem mindent, amit mondott, megcsalt. Dobott engem. Számítottam rá, mert az utóbbi időben nagyon furán viselkedett. Fáj, hogy hazudott nekem. De talán a legjobban az fáj, hogy azt mondta, ő soha nem bántana meg. De megtette, nem egyszer. Én szó nélkül hagytam, mert féltem, hogy ha szólok, megharagszik, és leteszi a telefont. Azt mondta, bízhatok benne, Ő mindig mellettem lesz, és bármiben számíthatok Rá. De elment, csalódtam benne. Egyfolytában azon gondolkodom, hogy vajon hol ronthattam el, mit csináltam rosszul? Szeretném ezeket megkérdezni tőle, de nem lehet. Most úgy érzem, még jobban kell nekem, mint eddig, még jobban szükségem van Rá, még jobban szeretem. Vele boldog voltam, teljesen megváltoztatott, Vele végre tényleg jól éreztem magam. De hazudott és én vak voltam, nem vettem észre. A legrosszabb az egészben az, hogy most is, bármelyik percben meg tudnék bocsájtani neki.. Mindenkiben őt keresem, vagy legalább is azt az érzést.
2013. jún. 23. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:
sajnos ezt az idő oldja csak meg, meg ha sokat gondolkozol rájössz, hogy van más is a Földön aki nála ezerszer jobban tud értékelni valamit neked is tetszik csak most még nem tudod elképzelni. Szerencsére van élet ezután is, tapasztaltam. Nagyon nehezen engedtem el én is, de sikerült kb. 1 év alatt.
2013. jún. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam is hasonló volt,azt mondta én vagyok élete nője,mégis lelépett. Lassan 2 hónapja,de még mindig rá vágyom. Még én is visszafogadnám a szívem mélyén, de nem ő az igazi, ha el tudott menni, ha tud nélkülem élni. Bízom benne, hogy te is és én is megtaláljuk azt a férfit, aki nem akar majd elmenni, és tudod miért? Mert szeretni fog.
2013. jún. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ASOT ***** válasza:
100%

Mert nem akarod elhinni, még mindig bízol abban valahol, hogy ez nem igaz és visszatér és ez csak egy hirtelen felindulásból történt.

holott tudod jól hogy nem.

És valahol saját magadban is csalódtál, hogy nem láttál tisztán , és most is csalódsz folyamatosan magadban mert azt hitted te erősebb vagy de tévedtél mert gyenge vagy vele kapcsolatban.

2013. jún. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az elozo valaszolohoz csatlakozva es vele egyetertve: valoszinuleg a tagadas fazisaban vagy.

Nem akarsz azzal szembenezni, hogy valojaban csunyan atvertek, mert akkor szembesulnod kellene azzal, hogy mekkora csalodast jelentett ez a fiu, akit szerettel volna szeretni es megbizni benne, illetve talan azt sem nagyon akarod most meg elfogadni, hogy te is ovatlan voltal es hagytad, hogy ez tortenjen. Ezert inkabb meg remenykedsz.


Valahogy el kene addig jutonod, hogy tudatositsd magadban, hogy mar nincs ra szukseged, mar nelkule is kepes vagy jol erezni magad, nem kell tole teljesen fuggove tenned magadat. Mivel ugy erzed, o valtoztatott meg, ezert valoszinuleg azt gondolod, csak vele lehetsz olyan, amilyen szeretnel lenni, de a valtozas csak akkor lesz teljes, amikor eljutsz oda, hogy sajat jogon is jol erezd magad es akkor tovabb tudsz lepni, hogy uj embereket is megismerj.

2013. jún. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!