Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megmondjam neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megmondjam neki? Így? Mit csináljak? (Bővebben lenn)

Figyelt kérdés

Asztaliteniszezem. Az én clubom szervezett egy versenyt, ahol megtetszett nekem egy fiú (ez márciusban volt). A verseny vége felé a fiú,barátaink és én szórakoztunk. Beszélgettünk is. Megmondta a nevét,és azóta a mérkőzéseit követem. Tegnap volt egy verseny,amin ő is ott volt. Azt mondták (mindenki a clubomból),hogy nézett engem mikor játszodtam. Nem hittem el. Mikor ő játszott, én is figyeltem. Lehet észrevették a barátai,nem tudom. Az edzőnőm jóban van az edzőjével és vele. Megkérdezte tőlem az edzőm hogy elmondja-e a fiúnak hogy tetszik nekem. Azt mondtam,hogy NE!!! Vagy 3 hónapig nem láthatom őt. Jövőre már más kategóriákban játszunk,de azért még találkozhatunk. Szerintetek az edzőm mondja meg neki? Mert én nem merem: :D

Én 13,ő 12 éves



2013. jún. 23. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Ebben a korban nem tökmindegy? Mond meg neki.
2013. jún. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ha te nem mered neki elmondani máshogy nem fogja megtudni...
2013. jún. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem lenne jobb,ha az edzőnőm mondja neg neki???
2013. jún. 23. 11:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne más dolgozzon helyetted. Szerintem gáz lenne. Bár ebbena korban mondom hogy tökmindegy. Úgysem ő lesz életed párja.
2013. jún. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :DD
2013. jún. 23. 11:25
 6/7 anonim válasza:
Göndör Fanni, te vagy az?
2013. júl. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem
2013. júl. 21. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!