Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megmondjam neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megmondjam neki? (több infó lent)

Figyelt kérdés

Az osztálytársamról van szó! ez az utolsó évem általános suliban és nemtudja hogy nekem tetszik/szeretem és 1 hét múlva ballagunk...szerintetek ilyenkor lépni már késő vagy ebből is jöhet ki valami jó?

(szoktunk szemezni,hülyűlni egymással,elbeszélgetni de főleg ő kezdeményez..lehet hogy csak megkéna adni neki a kezdő lökést :) én ugy érzem hogy nekem lehet esélyem nálla :$ ... már 2-3 hónapja tetszik :s)szerintetek? aki jobban meg szeretné érteni a helyzetet privibe is írhat :) 14/L



2013. jún. 6. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Ismerős szitu. Velem is ugyan ez a helyzet. :) Én is nyolcadikos vagyok és tetszik az osztálytársam, mondjuk erre 2 napja jöttem rá xD. Szerintem nincs semmi sem veszve. Ha egy városban/faluban laktok és olyan jó barátok vagytok akkor nyáron bármi történhet még. :)

15/L

2013. jún. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
attól, hogy nem egy iskolába fogtok járni, simán együtt lehettek. millió ilyen kapcsolat van, sőt a legtöbb ilyen, hogy nem egy a munkahely vagy az iskola... ha ő is akarja működhet! de minél előbb add a tudtára valahogy szerintem. ;)
2013. jún. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
oké :) köszönöm mind a kettőtöknek :) :D
2013. jún. 6. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!