Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehetek szerelmes úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek szerelmes úgy, hogy nem tetszik az illető? (bővebben lent) L/18

Figyelt kérdés

Teljesen biztosan kijelenthetem, hogy szeretem, hogy sokkal többet érzek iránta mint eddig bárki iránt is. Ő is így van ezzel.


Néha azonban elgondolkozom rajta, hogy van-e úgy értelme összejönni valakivel, hogyha nem tetszik. Igazából nem egy adonisz és ami inkább zavarna, hogy nem kifejezetten egy fiús alkat. Sportos és minden rendben van vele, de valahogy olyan kis b#zis.


A szüleim is tettek már megjegyzéseket rá, a barátaimról nem is beszélve. De viszont ezt leszámítva minden rendben lenne.


Tudnátok adni valamilyen tanácsot, voltatok már hasonló helyzetben?


L/18


2009. okt. 4. 22:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szereted? Annak van valami oka! De választhatsz úgy is párt hogy megfeleljen a szüleidnek meg a barátaidnak, ha az a fontos.
2009. okt. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tetszik akkor inkább hagyd a fenébe, szégyellni fogod a barátaid meg más emberek előtt, és végül úgyis szakítasz majd vele emiatt. Vagy egyszerűen nem fog vonzani testileg, meg sehogy sem... abból nem lesz egy jó kapcsolat. Velem is volt ilyen.

Bár a b*zis pasikkal nem tudom mi bajod, tök jól néznek ki általában:D

2009. okt. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Vonzódok hozzá, nem ezzel van a gondom. Fura ez nálam, olyan mintha két fogalom lenne a vonzódni és a tetszeni.
2009. okt. 4. 23:04
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én is így voltam a barátommal. Szégyellni nem szégyelltem, de.. A kapcsolatunknak viszont nem emiatt lett vége.
2009. okt. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan mondj le róla a barátaid miatt, végülis csak szereted, nemde? :)


Mi nem tudjuk eldönteni hogy mit tegyél, ezt csak te tudhatod.

2009. okt. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen! A szívnek parancsolni nem lehet!
2009. okt. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

Két eset lehetséges.


(1) Tetszik neked, de mivel a környezetednek nem tetszik, ezért megfelelési kényszerből azzal kábítod magad, hogy nem tetszik, csak tetszik.


(2) Nem tetszik neked külsőre, hanem van valami belső tulajdonsága (magas jövedelem, jelentős vagyon), ami miatt szerelmes vagy bele.

2009. okt. 5. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hááát a 40 éves házasok sem hiszem hogy vonzódnak egymáshoz, csak szeretik egymást. Talán egyől ezt érzed iránta. :) De igazából a franc tudja, én még ilyet nem éltem át. Vagy csak azért mondod, hogy nem tetszik mert a környezeted ezt sulykolja beléd. Akadj rá aztán elválik gyorsan, hogy akkor tetszik-e. :)
2009. okt. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt már így velem egy lány, de nem jöttünk össze. De még össze fogunk és ezt Ő is jól tudja, ahogy mindenki aki lát minket akár csak egy társaságban! Ha közvetlen egymás mellett vagyunk a hülyének is leviláglik!

Ha úgy kell lennie, nemsokára bevonzzátok egymást! Ő is mindig felbukkant, ahol voltam! Nagyon sokszor. Ugyan épp kisvárosban laktam, de ahhoz képest is hihetetlen gyakran!

Nem akart velem összejönni, persze utólag más megvilágításba kerülnek a dolgok :D

2009. okt. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%

bocsi az offért

(2) Nem tetszik neked külsőre, hanem van valami belső tulajdonsága (magas jövedelem, jelentős vagyon), ami miatt szerelmes vagy bele.

a belső tulajdonságok azok nem az hogy kedves aranyos és meg tud nevettetni? ma már a jelentős vagyont is ide sorolhatjuk? hát szép...

2009. okt. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!