Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan budapesti lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan budapesti lány aki benne lenne a lábfétisben?

Figyelt kérdés

2013. jún. 23. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
én inkább egy lányban lennék benne
2013. jún. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
XXI. századi perverz szatírok már így nyomják????
2013. jún. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Miért perverz és szatír aki szereti a lábakat? Nem értem.
2013. jún. 26. 23:15
 4/7 anonim ***** válasza:
36%

Ember!!!

Felőlem akár kecskével is csinálhatod, csak ne itt keress hozzá kecskét...

Ez nem egy párkereső oldal! Itt kérdéseket teszel fel, amikre választ kap(hat)sz. Ennyi és nem több.

2013. júl. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Mathiass, te neked kieg az eszed a sok okosagodtol, szerinteod ö, vagyis a kérdezö, nem kerdest tett fel??

A kérdés az hogy: Van itt olyan budapesti lány aki benne lenne a lábfétisben?, agyfsz gyerek

2013. aug. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%

Nézd meg a válaszom elejét...

De csakhogy te is megértsd a magas iskolai végzettségeddel, elmondom egyszerűbben.

Ez itt nem egy szexpartner kereső oldal, és pont!!!

Ennél egyszerűbben már nem tudom elmondani.

2013. aug. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mathiass! Írásaiddal maximálisan egyetértek. Mégis, ha végignézel jó pár kérdést, akkor rájössz, h nagyon sokan kiírnak társkereső kéréseket is mostanában ide... Az oldal már rég elveszítette a hasznos funkcióját a szememben, éppen emiatt...
2013. aug. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!