Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a jelenség a lányoknál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a jelenség a lányoknál?

Figyelt kérdés
Oké, a nőket nem lehet megérteni de most mégis. A szép lányok azt mondják rossz az alakjuk, és nem akarnak lemenni a strandra, csak kukás zsákban. Akiknek rossz az alakjuk azok meg olyan bikiniket vesznek, hogy sokszor csak nézek. Ez most mi?

2013. jún. 22. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert a szép lányok tényleg úgy gondolják, hogy rossz az alakjuk. Én sem vagyok bűn ronda, sem hájas disznó, de nagyon szégyenlős vagyok, kislány korom óta nem voltam strandon, mert szégyenlős vagyok. mások meg nem vékonyak, mégis van elég önbizalmuk, hogy kimenjenek bikiniben. Irigylem őket a bátorságukért.
2013. jún. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy vagyok mint az első. Csak engem már a barátnőim leráncigálnak a strandra. 16L
2013. jún. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

hát az van, hogy ha szép az arcod, akkor van veled szemben egy olyan elvárás, hogy mindig szép legyél. és ha csak kicsit nem úgy nézel ki, ahogy mindig, akkor már jön a kritika, a megjegyzések. mások ezt talán észre sem veszik, de tényleg így van.

és mondjuk hogy nem tökéletes a tested. és mondjuk kiderül, hogy bár az arcod nagyon szép, de mondjuk ott virít a naribőr a combodon. akkor, ha ezt látják, valahogy nem vagy már tökéletes. míg ruhában az lehetsz.

2013. jún. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó, de nem kell szégyenlősnek lenni! Ha Jutka néni lemegy bikinibe strandolni akkor menjetek már le ti is. Vagy felhozhatom az én példámat is. Eléggé túlsúlyos voltam, aztán leadtam 10 kilót. Még mindig van rajtam felesleg, olyan 5 kiló körüli de nem érdekel. Edzek, ha lejön rólam akkor jó, ha nem nem, én mindent megtettem, a többi nem érdekel. Például jövőhéten megyek is strandra. Komolyan, a város tele van gyönyörű lányokkal, a strandra pedig olyan kevés jön el.
2013. jún. 22. 22:44
 5/7 anonim válasza:
én is utálok strandra járni mert nem vagyok elégedett az alakommal (pedig leadtam én is 10 kilót.xdkb 5 kiló felesleg van rajtam )de a családommal van hogy lemegyek vagy barátnőimmel :D és sokan azt gondolják h jajj mert ha valaki duci hogy mer kimenni a duci lányok 90%-a szegyenli :DD 13/L
2013. jún. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert nem tokeletes az alakom igy szegyellos vagyok/voltam.

Egyaltalan nem veszes ezt en is elismerem csak nem olyan amilyet szeretnek - persze teszek erte hogy olyan legyen.


Utaltam strandolni... pedig Siofok Aranyparton van nyaralo ahova ingyen mehetek...

Aztan ezevben lementem egyedul mert mar annyira utaltam mindent itthon es rajottem nem en vagyok a legrondabb a strandon, sot!


Mar csak egy kicsit kene edzenem!

2013. júl. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok en 12 kilot adtam le -hormonoktol hiztam meg- de sikerulr leadni... most annyi vagyok mint regen 51 kilo 160 centi de nem ugyanolyan az alakom... izmosabbnak kene lennem...
2013. júl. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!