Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem túl magam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam az önbizalomhiányomon?

Figyelt kérdés
Sok fiú le szokott szólítani, jóképű fiúk is de én nem merek senkivel kezdeni, az anyàm egész életemben mondta hogy milyen csúnya vagyok, csak ülünk tévézünk ès egyszer csak kritizàlni kezdi a külsőmet, arra gondolok hogy biztos igaza van ha ennyit mondja, de emiatt nem merek a szàmomra tetsző fiúkkal randira menni, mert félek nem vagyok elég jó nekik.
2013. jún. 23. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert anyád biztos szép tehén lehet. Az ilyet szülőt rúgnám nyakon.


A sok fiú pedig neked amúgy ott lehet ellensúlynak. 1 hülye ember véleményére adsz vagy több emberére?

2013. jún. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha a fiúknak tetszel, akkor nem lehet olyan rossza helyzet, bármit is mondd anyukád.

Mutass egy képet magadról, abból látszik, hogy gond van-e a külsőddel, vagy nincs.

2013. jún. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egészséges szülő nem így viselkedik, vannak akik a saját önbizalomhiányukat a gyerekeiken vezetik le, szülő-gyerek kapcsolatban mindenképp te vagy az alárendelt fél, másokkal nem, de veled meg meri ezt tenni. Nagyjából erről lehet szó. Nem adnék a helyedben sokat arra amit mond.
2013. jún. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hàt köszönöm, képet azért nek raknék ki ide, hogy mindenki làssa, valaki még felismerhet.
2013. jún. 23. 23:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Elküldheted privátban is. :)
2013. jún. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!