Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Nem akarom kivágni.

Figyelt kérdés
Előre szólok, hogy NEM FAKE a kérdés. Szóval kilyukadt az alsógatyám, a meleg miatt meg mert egyedül vagyok csak ez van most rajtam, és hát akkora a lyuk, hogy átcsúsztak rajta a heréim, nyilván egyesével mert azért annyira nem nagy a lyuk. Vissza viszont sehogy se tudom őket tuszkolni, mert nagyon fáj ha megpróbálom. Mit tehetnék?
2013. jún. 23. 20:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
pörzsöld le
2013. jún. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tű + cérna...
2013. jún. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát ha nem fake, de szerintem csak szívatsz, de ha nem akkor kisollóval óvatosan vágd le valahogy, hát jobbat nem tudok!
2013. jún. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ahol átment, ott vissza is kell menjen.
2013. jún. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De nyilván egyesével ment át, és most hidd el, hogy nem tudom vissza tuszkolni őket mert nem tudom csak az egyiket visszanyomni, mert hát maga a zacsi is ott van meg szerintem egyre dagadnak föl és néha rájuk is ülök és nagyon szar. A meleg miatt lelógnak ugye nagyon.
2013. jún. 23. 20:36
 6/11 anonim ***** válasza:

hát akkor hagyd úgy bolondgyerek


amúgy persze.. nem fake

2013. jún. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
De hogy lehet valaki ilyen életképtelen?
2013. jún. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
csinálj nagyobb lyukat a gatyán. lány vagyok, mégis ez lenne az első, amit csinálnék, ilyen helyzetben :D az alsónemű mégiscsak kevesebbet ér(ne, nekem), mint a golyók, nem?
2013. jún. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szakítsd szét a varrásnál *facepalm*
2013. jún. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ennyire fogyatékos vagy?Van két kezed,izom hiánya esetén olló,szakítsd tovább a gatyát -.-"
2013. jún. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!