Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mekkora az esélye, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esélye, hogy valamilyen betegséget kapjon el az ember a főbb hirdetőoldalakon szereplő lányoktól?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodom, hogy szeretnék minél több és jobb "szolgáltatóval" találkozni. Jelen pillanatban ez még csak a tervezés fázisában van, mivel anyagilag jelenleg még nem állok olyan jól. Nekem nagyon fontos lenne a "barátnő-érzés", éppen ezért nem akarok lemondani a csókról és natúr/kölcsönös franciáról sem.

Azt hallottam, hogy ez némileg kockázatos, viszont elvileg közel sem akkora a rizikó, mint azt sokan híresztelik az oldalon. Ezt mindenképpen szeretném tudni, talán jobban érezném magam tőle.

Természetesen tisztában vagyok vele, hogy ez milyen megítéléssel jár, de már nem érdekel. Barátnőm ki tudja, mikor lesz megint, egyéjszakásom sosem volt és esélytelen vagyok rá, ugyanúgy egy szexkapcsolatra is. Sokáig azt hittem, hogy nem olyan fontos a szex, elvan az ember nélküle, de mostanában, amikor a meleg miatt lenge ruhában járnak a lányok, gyakran eszembe jut és ez nem jó érzés. Ők elérhetetlenek a számomra, de ha már a tortát nem kaphatom meg, egy kis szeletet szeretnék, nagyjából ez az oka a gondolataimnak.


2013. jún. 23. 21:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ejha!! Na ezt nevezem én pozitív felfogásnak. Neked nem is az a fő problémád, hogy el kaphatsz e betegséget azoktól a lányoktól. Ha jót akarsz magadnak abba hagyod a lélektani földön fetrengést és elkezded kihasználni a komparatív előnyeidet.
2013. jún. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Kockázatos. Bár ha belépsz valahova, azért gondolom már látni fogod, mennyire ad magára az adott hölgy.


Nyilván ők se akarnak semmit elkapni, de bármi közbejöhet.

2013. jún. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
50-50%. Vagy elkapsz valamit, vagy nem.
2013. jún. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Milyen előnyökre gondolsz, 71 %?
2013. jún. 23. 21:38
 5/17 anonim ***** válasza:

Figyelj,pont abban van a kutya elásva amit szeretnél,húzol gumit a farkadra leszop,majd megkeféled,a puncinyalás és csók kimarad,ettől még lehet barátnő feelinges a dolog!

Egyébként azt olvastam valahol,hogy 50-50%-os a dolog!

Nem ér meg akár egy trippert a dolog!

2013. jún. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
85 %, olyanokra gondoltam, akik rendelkeznek egészségügyi igazolással. tudom, hogy ez sem tökéletes garancia, de ha hetente járnak orvoshoz, akkor azért csak sokkal jobb, mintha egyáltalán nem.
2013. jún. 23. 21:39
 7/17 A kérdező kommentje:
Értsd meg, én nem bírom ki, hogy ne csókoljam meg, nekem ez kell!
2013. jún. 23. 21:40
 8/17 anonim ***** válasza:
A tetovált test legalább annyira veszélyes,mint amitől Te félsz!
2013. jún. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Tetkókra valahogy sosem vágytam. Némelyik szép persze,de nem akartam egyet sem.
2013. jún. 23. 21:52
 10/17 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok!

Egyébként ugy is fellehet fogni a dolgot,hogy ha kimész az utcára lehet,hogy elüt egy autó,de lehet,hogy nem!

2013. jún. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!