Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most mit tegyek? Ne írjak neki, vagy várjam meg amíg lehiggad, vagy velem lehet a baja? Felejtsem el?

Figyelt kérdés
Két hete megismerkedtem egy nagyon aranyos sráccal, és azóta levelen tartjuk a kapcsolatot. Volt olyan nap, hogy tucatnyi levelet írt nekem telis tele bókokkal, de most két napja semmi. Én hiába írok, ő nem válaszol. Az üzenő falra sem ír semmit. Amikor megkérdeztem hogy velem van e baj, meg minden rendben van, vagy már nem akar látni, az volt a válasza, minden oké, csak magam alatt vagyok.
2011. júl. 19. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg vmi problémája van. Kérdezd meg, hogy mi az. ha arra sem válaszol, akkor valszeg vmi miatt mégsem jön össze a dolog. Legyél türelmes, lehet h tényleg komoly gondja van, amit egyelőre nem tud megoldani.
2011. júl. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már kérdeztem tőle többször is, de nem jött rá válasz. Annyit tudok, hogy a kórházba vitték, és többször szó volt róla, hogy bemegyek meglátogatni, a válasz az volt rá, hogy nem akar terhelni, meg ahogy érzem de azt, hogy melyik osztályon van, vagy valami nem írt semmit.
2011. júl. 19. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!