Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom van mégis az exemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom van mégis az exemmel csókolozok álmomban, lelkiismeret furdalásom van, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Röviden arról van szó, hogy másfél éve van egy párom, külföldön élünk együtt, a kapcsolatunk nagyon jó, szeretjük egymást erőssen. Viszont előtte volt nekem egy másik párom, akivel 4 évet voltunk együtt , kisebb-nagyobb szakitásokkal. Pár hét múlva megyünk haza látogatóba, nagyon izgulok, hogy találkozok szüleimmel, barátaimmal, mert nagyon hiányoztak már, de tudom, hogy a volt párom is fogom látni, ő meg le lesz képedve, hogy mennyire megváltoztam ami óta végleg befejeztem vele (külsőre értem) az utóbbi időben sokat görcsölök azon, hogy milyen lesz a találkozás ennyi idő után, amikor összejöttem a mostani párommal vele végleg befejeztem, és 'kiszerettem' belőle. Viszont már második éjjel is arról álmodok, hogy otthon vagyok és az exemmel csókolózok, és annyira valódinak érzem a csókját, ami viszont kiborit, mert nagyon szeretem a párom, ott alszik mellettem, ölel engem, nekem pedig ilyen álmaim vannak az exemmel. Iszonyúan hülyén érzem magam, és lelkiismeret furdalásom van. Mit tegyek? Tud valaki segiteni?

2013. jún. 23. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Az álom,az csak álom...

amik abban vannak,azok csak szimbólumok.De volt itt egy idióta csaj,aki azt álmodta,hogy egy rövid hajú leszbi,erre elevágatta a haját,és keresett csajt magának az idiótája...

2013. jún. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Maradj ébren!
2013. jún. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmit! Ismerd meg önmagad! Erre jó ez. Velem is előfordult ilyen. Vagy hogy megöltem valakit akit nem akartam. Ez csak megerősítette az értékrendemet. Ezek az álmok is hasznosak.
2013. jún. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászóllásokat! Nem tudom mennyire hasznos az ilyen álom... Nem akarok ezen görcsölni, csak bűntudatom van.
2013. jún. 23. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!