Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akármit ártok/szólok vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akármit ártok/szólok vissza a legtöbbször jogosan valakinek, utána mégis nekem van lelkiismeret furdalásom. Mit kezdjek vele? :S

Figyelt kérdés

Hello.

Szóval az a helyzet, hogy elég sokan cseszegetni szoktak suliban például, ,,poénból" megütnek, beszólogatnak. Ők ezeket viccnek gondolják, de sokszor olyanokat vágnak hozzám, amiről ők is tudhatnák hogy nem tehetek róla (pl. az arcom). Lepereg rólam ez a sok dolog mert nem foglalkozom velük, de ha mégis visszaszólok/visszaütök ha már elegem van belőlük, akkor utána én érzem rosszul magam, lelkiismeret furdalásom van.

De ez minden dologgal így van, amikről magam is tudom hogy nem kéne hogy rágódjak miatta, de mégis...


Hogyan álljak hozzá ehhez?:S


16/F.


2010. szept. 21. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt a kultúra / Közösséghez ted fel. Ez a Szerelem/Sex főcsoport
2010. szept. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ez sajnos igy van

a visszavágásnak erősebbnek lett lennie mint a támadásnak

vagy szólj vissza valami poénosat

2010. szept. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szerintem hogy itt van e vagy máshol, az lényegtelen.

Mondhatom azt is, hogy a csajokkal ugyanez van. Néha ők is beszólnak, valamit visszapofázok de aztán a végén én vagyok a bunkó mert valami olyasmit jelentettem ki, amivel az illető igenis tisztában van, tehet róla de nem tesz ellene, és pár flegma beszólása után én is szóvá teszem.

Így már ide is írhatom, mert ez sajnos a csajokkal is így van... Nem szeretek leállni veszekedni, ha olyan a személy, akkor inkább ráhagyom, mert tudom, hogy észérvekkel nem lehet meggyőzni... Ennek ellenére mindig én érzem rosszul magam, mert ,,vissza merek támadni" esetekben... És nem tudom, hogyan álljak hozzá a dologhoz...

2010. szept. 21. 19:58
 4/5 A kérdező kommentje:
Mellesleg azt mindenki beláthatja, hogy ezt a témakört látogatják a legtöbben. De szerintem felesleges arról vitát nyitni, hova kellene írnom... Aki valóban segíteni akar nekem az nem azt fogja nézni, hova írtam. Legalábbis remélem...
2010. szept. 21. 20:00
 5/5 anonim ***** válasza:

én is igy vagyok vele sajnos

utálom a ha b*szogatnak

ha nem szólsz vissza akkor az a baj mert olyan kis semminek tűnsz aki nem tudja megvédeni magát

ha meg visszaszólsz akkor meg bunkónak (már bocs)


szóval sose jársz jól :(


modonk egy példát, 185 magas 60 kg vagyok szoval nem egy kigyúrt állat

aztán egyik munkatársam aki még nálam is vékonyabb, folyton b*szogat hogy miért nem járok gyúrni meg stb

legszívesebben szájba csapkodnám

de egyszer tuti agyonverem addig idegesít...:((

2010. szept. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!