Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon nehezen de végre ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nehezen de végre ennyi év próbálkozás után sikerült megtalálnom azt a lányt (? )

Figyelt kérdés

Akivel úgy érzem boldog lehetnék! sok barátnőm volt de egyik mellet se éreztem magam boldognak... Most van ez a lány és teljesen bevagyok sózva, csak ne mtudom hogy kezdjek neki... ráakarok írni mert csak fb-van külsejével nagyon megfogott na meg a kisugárzása..csak az a baj, hogy a lányok terén eddig szerzett tapasztalataimmal nem tudok mit kezdeni mert valahogy semelyik praktikát nem érzem megfelelőnek hozzá..


Valami jót tanács hogy kezdjek neki? mert megakarom ismerni, remélem belsőre is annyira jó mint külsőre..


2013. jún. 23. 23:40
 1/9 anonim ***** válasza:

személyesen nincs lehetőséged odamenni hozzá? (pl nem találkoztok csak ritkán, stb..) mert az azért jobb lenne :)

nekem most egy sráccal van ugyanez, hogy nagyon érzem rajta azt, hoyg lehetne az "igazi" én örülnék ha lépne felém, pl akár facen is rámírhatna..szóval szerintem ha tetszel a lánynak, ő is örülni fog, ha közeledsz felé..ha mégsem, akkor meg tudod legalább, hogy mégsem őt szánta neked a sors

drukkolok :))

21L

2013. jún. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Honnan érzed, hogy boldog lehetnél vele, ha még nem is ismered??? :O
2013. jún. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne praktikákat keress, csak add magadat, nem kell sallang.
2013. jún. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mekkora hülye vagy :D Nem is ismered, de már "vele eltudnám képzelni" :DD
2013. jún. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

nem tudom honnan érzem rohadt furcsa érzésem van azóta, hogy láttam.. sajnos személyesen nem nagyon látom sose... adnám magamat de a szia mizu nem sokat ér...

meg amitől még félek hogy van sok ismerőse és biztos irnak neki sokan.. szóval ha rá is irok és nem ir vissza akkor megint csak fail :/

2013. jún. 23. 23:50
 6/9 anonim ***** válasza:
amúgy honnan ismered? suliból?
2013. jún. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

kedves 4-ik ha nem tudsz normális választ adni menj vissza recskázni...


mint mondtam fingom nincs miért de rohadtul a fejemben van állandóan

2013. jún. 23. 23:52
 8/9 A kérdező kommentje:
nem ez egy furcsa sztori de ide nem szivesen irom ki :)
2013. jún. 23. 23:53
 9/9 anonim ***** válasza:
akkor írd meg priviben ha gondolod:) első válaszoló vagyok
2013. jún. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!