Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A valóságban is mondanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A valóságban is mondanak olyanokat a férfiak a nőknek, mint pl. "meghalnék egy csókodért" "nem tudok nélküled élni" stb?

Figyelt kérdés
Nekem még nem mondták, és nem is fogják, bár szeretném, és igen, túl sok szappanoperát nézek :D
2013. jún. 24. 01:12
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

"Mikor fülig bele voltam esve egy lányba, akkor neki elég gyakran mondtam ilyeneket szerintem... Ne akarj ilyeneket hallani:DDD"


Attól függ, hogy ki monda. Mert ha valami kis takony 18 éves kortársam rám szállna, és elkezdeni nyáladzani, az nekem se tetszene, de ha álmaim lovagja ordibálna nekem ilyeneket (mert a szappanyokban ezt ordítva szokták) akkor az egészen más lenne :D

2013. jún. 24. 01:29
 12/16 anonim ***** válasza:
Én szokam...
2013. jún. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

És megszólal a "kis takony", hogy "kis takony"!


Amúgy ne nagyon számíts ilyen nagyon eltúlzott nyálas sz.rra, mert aki ilyeneket mond, annak a fele se igaz.

2013. jún. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Biztos vagyok benne, hogy vannak, akik mondanak ilyesmiket. Fiukban is leteznek romantikusabb, erzelmesebb tipusok...


Szemely szerint en keptelen lennek ilyen mondatokat kimondani, nagyon nem kovetkezne a szemelyisegembol, ennel sokkal racionalisabb tipus vagyok (a "nem tudok nelkuled elni" peldaul eleve hazugsag, hiszen semmilyen elettani funkcio sem fugg kulso szemelytol, kiveve persze, ha peldaul be vagyok zarva egy nagyon szuk kamraba es valaki mastol fugg, hogy kapok-e az eletbenmaradashoz szukseges taplalekot/tapanyagokat es oxigent).

2013. jún. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekem mondtak, de a fele sem volt igaz. :D

Részegek voltunk, nekem ő tetszett, majd túl sokat beszélt (ott ismertem meg, erre egyből: szeretlek), erre beijedtem, és nem érdekelt. Szegényke, halálosan belém szeretett semmi idő alatt, úgy, hogy nem is beszélgettünk, és nem is ismert. Szóval, jött az, hogy szép vagyok, gyönyörű, szeret, szerelmes belém-majd ezeknek a fokozása. (Következő lépésben az egész társaság tudott róla, majd átírva a sztori: boldog szerelmesek vagyunk mindketten. :D) De volt az is, hogy ő el sem tudja képzelni az életét nélkülem, fél belegondolni, hogy ő holnap felkel, és én nem leszek ott. És örökké szeretni fog, és nem felejt el soha. Azóta is boldog nélkülem (gondolom :D) 3 hónapja.

Szóval van ilyen, csak ez pl. nagyon nem volt őszinte. xd

2013. aug. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mondtam nem ért semmit, úgyhogy semmi értelme. Sajnos értelmesebb típus vagyok, ráadásul még érettebb is a koromnál (nem én találom ki, mindenki ezt mondja nekem), úgyhogy duplán megszívom, hogy romantikusabb alkat vagyok. 15/F
2013. aug. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!