Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikus lányok, miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok, miért van ennyi szánalmas pasi?

Figyelt kérdés

Regisztráltam egy társkeresőre,feketén fehéren ki van írva.érdeklődés:nők.


Mégis így is rengetegen írnak,férfiak,hogy azért keresek nőt,mert nem lettem jól megdugva,nem tudom milyen az igazi szex....meg sok pasi lány képével ismerkedik,nőnek adja ki magát....szánalmas.


Ez olyan,mintha én egy meleg pasinak adnám ki magamat,és melegeknek írnék,de érdekes....ilyenről még sosem hallottam.A lányok nem szoktak ilyet csinálni....



2013. jún. 24. 13:48
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
10%
A nők meg fellengzős nagyképű r*bancok!
2013. jún. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
11%
A lányok tényleg nem, ők szentek!
2013. jún. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
2%
Hát ti hülyék vagytok.A leszbikusság az istenség *.* Ne merészeljetek viccelni velük.
2013. jún. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
0%

Hát,sok hülye van...De sokszor csak béna a regisztráló,és rosszul adja meg a vágyait...

Azért nem hallasz a visszájáról,mert a nők,főleg a leszbi nők nagyon szeretnek panaszkodni.

2013. jún. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

"A nők meg fellengzős nagyképű r*bancok!"

akkor légy jó és b@ssszasd seggbe magadat ha ennyire nem bírod a nőket

amúgy ezért mert sokan úgy vannak vele hogy ameddig nem tudod hogy milyen a másik neművel addig nem is tudod eldönteni hogy melyik nemhez vonzódsz,azt nem nézik hogy ez nem döntés kérdése

2013. jún. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

ma 13:49


Úristen :D

2013. jún. 24. 13:54
 7/34 A kérdező kommentje:
ez durva volt 1.
2013. jún. 24. 13:54
 8/34 A kérdező kommentje:
én speciel a 1. válaszolóhoz hasonló pasik miatt nem érzem azt,hogy bánom hogy a lányokat szeretem.....
2013. jún. 24. 13:55
 9/34 anonim ***** válasza:

ma 13:49


Akkor játsz a f..szoddal,már ha nem téveszted össze a

kisujjaddal!!!

2013. jún. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

"De sokszor csak béna a regisztráló,és rosszul adja meg a vágyait..."


Mi van???


Hogy lehet rosszul megadni,hogy "a nők érdekelnek?"

pfff

2013. jún. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!