Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a francért van ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a francért van ennyi szánalmas pasi manapság?

Figyelt kérdés

Hihetetlen... szánalmas ismerkedős szövegek, undorító perverz beszólások, és csodálkoznak hogy nem akarok beszélgetni velük. Ráadásul mi a francért kell a fél városon át követni? Már félek egyedül kimenni nappal is.

Komolyan már utálom a pasikat, mert nem látni egy normálisat sem... léteznek még egyáltalán? Akkor hol a fenében vannak? És nem egyszer történt velem ilyesmi, hanem állandóan amikor a városban járok...

Hányok már a marhahumorosnak vélt beszólásoktól, meg a lerázhatatlan pasiktól is akiknek fél órán át mondogatom hogy mennem kell, nem érek rá, hagyjon békén, de akkor sem hagy.


Aki magára ismert gondolkodjon már el! Köszi.

Csajok, veletek is szokott ilyen történni? Titeket is ennyire idegesít?


25/L


2009. nov. 5. 14:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Hmm érdekes meglátás. 20 éves vagyok, és én meg azért nem merem megszólítani a lányokat, mert félek jól beégetem magam. Félreértés ne essék, én kulturáltabb vagyok , mint hogy egy nő nemű embernek legyen akármilyen korú csúnyát szóljak, és hasomlóak, engem úriembernek neveltek, és szerintem ez így van rendjén, azért nem fogok megváltozni, mert msot ez a divat.
2009. nov. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
Vannak normális pasik is, csak őket nehezebb észrevenni
2009. nov. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
Első vagyok, naja nehezebb észrevenni, mert a lányok, valahogy sose arra téved a szemük amerre kéne, hanem a nagyszájúak felé.
2009. nov. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
46%

Nem mondod hogy Téged minden alkalommal"inzultálnak"?!

Nemlehet hogy túl kihívóan öltözködsz/viselkedsz?

Van pár nagyon-nagyon csinos budapesti lányismerősöm akikre érdekes nem tapadnak a "szánalmas pasik" úgy mint rád

2009. nov. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%

Léteznek, de akkor neked teszem fel a kérdést. De képzeld magad egy pasi helyébe, hogy megértsd az egész folyamatot.


Más:


A beszólogatós pasik (általában nem egyedül vannak), pedig a saját kisebbségérzetüket, frusztrációjukat, sikertelenségüket akarják kompenzálni, hogy jól beszólnak a "nőstényállatnak", mert az a "falka" előtt ez nekik a rátermettség bizonyítéka. A nyomulós, hazáig követős pasik pedig vagy nagyon nagy lúzerek és végre bátorságot vettek, hogy megszólítsanak egy lányt és nem bírják elviselni az elutasítást, vagy csak simán baromi beképzelt alakok akik azt hiszik, hogy bárkit megszerezhetnek, és ez alól miért pont te lennél kivétel.


Egyébként a normális pasik ott vannak ahol nem is gondolnád. Bár tudom, hogy csajokak szólt a kérdés, de nem bírtam visszatartani a véleményemet. Bocs. :-)


F22

2009. nov. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
20%

Az én kérdésem jobb: - Miért van ennyi kövér nő??


Szerinted régen jobb volt, a büdös, ápolatlan férfi hazament, megverte az asszonyt, aztán bezabált a végén esetleg egy nemi erőszakot is beiktatott - nők pedig nem nagyon élvezték a szexet.

Ez kéne mi?

2009. nov. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
Röhej, egyszer azon megy a nyavalygás, hogy túl rámenősek a fiúk, a következő kérdésben meg h miért nem mernek kezdeményezni? Magatok se tudjátok mi kéne, mi? Csak bonyolítani tudtok meg elégedetlenkedni, de azt nagyon...
2009. nov. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
39%
Biztos vmilyen volt bányavárosban élsz, ott vannak ilyen proli hapsik
2009. nov. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
38%
azért amiért ennyi szánalmas lány van!
2009. nov. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%
velem már fordult elő és nem is egyszer. nem mondom magam bomba nőnek se kövérnek. ja és nem is öltözködöm kihívóan és még is vannak fiatal fiúk akik előszeretettel szólnak be undorító, mocskos szöveget. sokszor félek haza jönni a munka helyemről gyalog, mert vagy követnek vagy ott csoportosulnak. pedig vidéki vagyok. nem pesti. itt is ez a helyzet. van barátom, de minden hova ő sem kísérhet el, hogy ne legyen baj. ja és történt már velem, hogy: egy decemberi vasárnap hajnalban mentem haza buliból. az egyik kis köznél (sikátor jellegű) ott volt bent egy pasi.megfogta a nyakam (szerencsére vastag kabát volt rajta) és szorongatta. a rendőrség ott ment el és nem szálltak ki, hogy segítsenek. pedig akkor sem voltam kihívóan öltözve. szerencsém volt, hogy volt körmöm és jól bele mélyesztettem a kezébe. vérzett is neki így elengedett, de hazáig futottam. na még így is mi nők vagyunk a ..... ?
2009. nov. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!