Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt az eddigi legnagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az eddigi legnagyobb szivatásotok amit veletek ill. ti csináltatok?

Figyelt kérdés
:DD
2013. jún. 24. 17:14
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
XD :DDDDDDDD
2013. júl. 11. 10:00
 12/15 anonim válasza:
Egyszer suliban aszem 7.ben voltunk erdei suliban és miközben aludt a gyerek kivittük az udvaarra és felraktuk az 1- padra gyerek felkellt mimeg hideg vízzel bele az arcába utána a zsebébe raktunk tejszínhabot és beledobtuk a tóbaXDDD
2013. júl. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Megtudtam, hogy megcsal a pasim, de ő ezt nem tudta, úgyhogy azt mondtam neki, hogy elmentem egy általános nemi úton terjedős vizsgálatra, ahol mindenre szűrtem magam, és kiderült, hogy szifiliszem van, és biztos, hogy tőle kaptam el, és rohadjon meg.


Később elolvastam a levelezését a csajjal, akivel csalt - tudom, köcsögség, de addigra már dobtam... - és teljesen lehordta a lányt, hogy tőle van és fújj és mekkora utolsó r.ibanc és soha többet nem akarja látni, le is törölte. Miután elment vizsgálatra, és rájött, hogy nincs is semmi baja, utána mondtam el, hogy csak kitaláltam, mert rájöttem, hogy félrekúr.


Addigra a csajt is bukta, meg engem is.

Nekem megérte. :D

2013. júl. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#13

Széééééép! :)

2013. júl. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
én slenderman es cetliket pakolásztam este az erdőbe osztálykiránduláson a túra útvonalára a haverjaim tudták a lányok meg a tanárok nagyon bevoltak parázva este meg slenderman ruhába rohangáltam tábortűz től pár méterre és mindenki befosott félelmében haverjaim jót röhögtek de szerencsére nem jöttek rá a tanárok hogy én voltam
2013. júl. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!