Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Mit csinálhat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Mit csinálhat?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, férfi, aki nagyon szuperül néz ki minden tekintetben, és oda van érte mindenki, ami ugye érthető. De eddigi tapasztalataim szerint az ilyen szépfiúkért csak azért vannak oda, mert jól mutatnak mellette és mert menő, nem komoly kapcsolatért. Ő mégis minden eddigi barátnőjével évekig együtt volt. Mi lehet a titka? Csak azért vannak ennyi ideig együtt vele, mert jól néz ki? Nem hiszem. Személyiségileg sem különleges és nem is humoros. Ja, és ami még fontos: nem gazdag. Akkor meg mi az oka ennek?
2013. jún. 24. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
meleg
2013. jún. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehet hogy előtted átlagos, az aktuális barátnőjével meg máshogy viselkedik nem? én sem viselkedek úgy másokkal, mint a párommal... ezt a felemet csak ő ismeri, lehet hogy más meg nem érti hogy most miért vagyunk még együtt, holott nem is vagyok ilyen, vagy olyan...
2013. jún. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ezzel egyett értek az én barátom is velem teljesen másképp viselkedik mikor kettesben vagyunk..a haverjai el sem hinnék ha elmesélném mert ők egy teljesen más arcát ismerik és sztem ez így jó
2013. jún. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát, talán igazatok van. kösz a válaszokat
2013. jún. 24. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!