Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg meleges, ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg meleges, ha egy férfi keresztbe tett lábbal ül?

Figyelt kérdés

Én néha,ha utazok,vagy űlök valahol keresztbe szoktam tenni a lábam egyiket a másikra.

Lányoknál sokat látom,hogy így ülnek,de én is szoktam,mert néha így kényelmes.

Az öcsém meg mindig rámszól,hogy ne űlj már így ,mert a melegek szoktak így ülni.

Nem vagyok meleg amúgy.

Szerintetek tényleg nem íllik úgy ülni,mert azt hiszik meleg vagyok vagy ez csak az öcsém hülyesége?

30/F



2013. jún. 24. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
sőt már már forró is
2013. jún. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
30 évesen ilyeneket kérdezel?
2013. jún. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
12%
Hát igazából az öcsédnek igaza van
2013. jún. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az öcséd a hülye...

Mindenki úgy ül ahogy akar.Talán le van írva a Bibliában hogy "Amelyik férfi keresztbe tett lábbal ül az homoszexuális"?!

Én is szoktam néha úgy ülni mert úgy kényelmes.

2013. jún. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

nem kell ilyennel foglalkozni,

amúgy nem ebből kell lebonni, a mozdulatok az árulkodóak, N

2013. jún. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Csonti95 xD ***** válasza:
100%
Ha kényelmes, ülj úgy. (Én nem tudnék, egyáltalán nem kényelmes a zacsi miatt) :D
2013. jún. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%
a sógorom úgy ül keresztbe tett lábbal hogy az egyik bokáját a másik térde fölé rakja kicsi terpeszben. szerintem az nem buz*s. de ha összeszorítod a cuccost odalenn akkor lehet páran annak néznek, nem szokványos de tényleg ne törődj másokkal :D
2013. jún. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!